C, 11.08.2022.

Rīgā tiks ierobežota satiksme Trīs Jūru Iniciatīvas valstu samita laikā

LETA
Rīgā tiks ierobežota satiksme Trīs Jūru Iniciatīvas valstu samita laikā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Satiksme. Ilustratīvs attēls.
Satiksme. Ilustratīvs attēls. Foto: Paula Čurkste/LETA

Rīgā no svētdienas, 19. jūnija, līdz otrdienai, 21. jūnijam, Trīs Jūru Iniciatīvas valstu samita laikā noteikti būtiski satiksmes ierobežojumi, vēsta Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

No svētdienas plkst.12 līdz 21. jūnija plkst.13 tiks ierobežota vai nepieciešamības gadījumā īslaicīgi slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju, elektroskrejriteņu, velosipēdu un velorikšu kustība kolonnas pārvietošanās maršrutos un piebraucot vai aizbraucot no apmeklējamiem objektiem Hanzas ielā, Pulkveža Brieža ielā un Mihaila Tāla ielā.

Pirmdien no plkst.19 līdz 20.30 ierobežojumi būs spēkā Doma laukumā, Herdera laukumā un Pils ielā, posmā no Doma laukuma līdz Pils laukumam.

No plkst.19 līdz 23 satiksme tiks ierobežota Pils laukuma un Muitas ielas krustojumā, Pils laukuma un Torņa ielas krustojumā, Pils laukuma un Citadeles ielas krustojumā, Pils laukumā, Poļu gātē, kā arī Citadeles ielas un Krišjāņa Valdemāra ielas krustojumā.

Pirmdien šajā laikā tiks slēgta gājēju, elektroskrejriteņu, velosipēdu un velorikšu kustība 11. novembra krastmalas labajā pusē, posmā no Poļu gātes līdz Vanšu tiltam, un Vanšu tilta labajā pusē, posmā no kāpnēm līdz Citadeles ielai.

Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju un Nacionālo bruņoto spēku Militāro policiju ierobežos vai nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi un gājēju, elektroskūteru, velosipēdu un velorikšu kustību minētajās vietās norādītajā laikā.

No svētdienas daudziet pasākuma norises vietās tiks noteikti transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu