Pk, 19.08.2022.

Vīrietis tramvaja pieturā piekauj 61 gadu vecu tūristu

Apollo.lv
Vīrietis tramvaja pieturā piekauj 61 gadu vecu tūristu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Attēls no notikuma vietas/Rīgas pašvaldības policija

​Pirmdien, 4. jūlijā, neilgi pirms plkst. 23 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu, ka Rīgas centrā divi vīrieši tramvaja pieturā ubagojot naudu, informē Rīgas pašvaldības policija.

Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, sastapa policijas izsaucēju, kura skaidroja, ka viens no diviem vīriešiem, ubagojot pieturā, ar visu spēku esot iesitis ārzemniekam. Ievainotais vīrietis nokrita zemē un zaudēja samaņu. Notikuma vietā bija redzama asiņu peļķe, taču, kad policijas darbinieki ieradās, cietušais vīrietis bija jau pie samaņas.

Kārtības sargi noskaidroja, ka cietušais vīrietis ir 61 gadu vecs Izraēlas pilsonis. Tāpat ārzemnieks skaidroja, ka neatceroties notikuma apstākļus, jo zaudējis samaņu, tādēļ nespējot atpazīt pārkāpējus un skaidrot situāciju.

Abi vīrieši pametuši notikuma vietu un devušies Vecrīgas virzienā.

Policijas izsaucēja paspēja nofotografēt pārkāpējus un uzrādīja uzņemto attēlu policijas darbiniekiem, lai tie veiktu tālāko apkārtnes apsekošanu un ar Rīgas videonovērošanas kamerām noteiktu iespējamo pārkāpēju atrašanās vietu.

Notikuma vietā ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigāde, lai sniegtu palīdzību cietušajam tūristam.

Kamēr NMPD mediķi cietušajam vīrietim sniedza medicīnisko palīdzību, kārtības sargi no videonovērošanas centra saņēma ziņu, ka aizdomās turamās personas atrodas Vaļņu ielā, tādēļ policijas darbinieki steidzīgi devās turp, lai notvertu pārkāpējus.

Likumsargi, piebraukuši pie abiem vīriešiem, izskaidroja apturēšanas iemeslu, kā arī deva rīkojumu palikt uz vietas. Noskaidrojuši uzbrucēju, policisti viņu aizturēja.

Pārbaudot agresora mugursomu, kārtības sargi atrada maisiņu, kurā atradās augu izcelsmes viela, kas izskatījās pēc marihuānas. Aizturētais vīrietis apstiprināja, ka maisiņā esot marihuāna un pirms neilga laika to pīpējis. Tādēļ Rīgas pašvaldības policijas darbinieki pārkāpēju nogādāja Valsts policijas Centra iecirknī un pēc Valsts policijas lūguma aizturēto nogādāja Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrā (RPNC) uz narkotisko vielu reibuma noteikšanas ekspertīzi.

Vēlāk cietušo hospitalizēja, savukārt Valsts policijā sākta izmeklēšana.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu