Saistībā ar negodīgu komercpraksi "Memory Water" nāksies maksāt sodu

LETA
Saistībā ar negodīgu komercpraksi "Memory Water" nāksies maksāt sodu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
"Memory Water" dibinātājs Jānis Pļaviņš.
"Memory Water" dibinātājs Jānis Pļaviņš. Foto: Sintija Zandersone/LETA

Augstākā tiesa atteicās ierosināt kasācijas tiesvedību, tādēļ stājies spēkā apgabaltiesas spriedumus, ar kuru noraidīta uzņēmuma "Memory Water" prasība par soda atcelšanu saistībā ar negodīgu komercpraksi. Uzņēmumam nāksies maksāt soda naudu.

Administratīvā apgabaltiesa 8. aprīlī noraidīja SIA "Memory Water" prasību, ar kuru tika lūgts atcelt Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) lēmumu par uzņēmuma sodīšanu saistībā ar negodīgu komercpraksi. Tiesa arī noraidīja uzņēmuma prasību par 250 000 eiro mantiskā kaitējuma atlīdzināšanu.

Arī Administratīvā rajona tiesa iepriekš noraidīja uzņēmuma prasību, bet uzņēmums par spriedumu iesniedza apelācijas sūdzību.

Jau vēstīts, ka 2020. gada decembrī PTAC pieņēma lēmumu patērētāju kolektīvo interešu pārkāpuma lietā, kurā par konstatētajiem pārkāpumiem "Memory Water" tika piemērota soda nauda 15 000 eiro apmērā, aizliegta lēmumā konstatētās negodīgās komercprakses īstenošana, kā arī uzlikts pienākums mainīt produktu marķējumu.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka Jāņa Pļaviņa dibinātā uzņēmuma "Memory Water" īpašniece ir Tatjana Pļaviņa. Uzņēmuma valdes loceklis līdz 2019. gadam bija Pļaviņš. Uzņēmums 2021. gadā apgrozīja 345 963 eiro un strādāja ar 29 461 eiro peļņu.

Šogad vasarā uzņēmums mainījis nosaukumu uz "Bioveikals".

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu