Aicina līdz 25. augustam noformēt Rīgas 1., 5. un 10. klašu audzēkņu Skolēnu kartes

LETA
Aicina līdz 25. augustam noformēt Rīgas 1., 5. un 10. klašu audzēkņu Skolēnu kartes
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Edijs Pālens/LETA

Lai jaunajā mācību gadā 1., 5. un 10. klašu skolēni sabiedriskajā transportā varētu pārvietoties bez maksas, "Rīgas satiksme" aicina vecākus līdz 25.augustam noformēt Skolēna karti portālā "eriga.lv", aģentūru LETA informēja "Rīgas satiksmes" Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Ja Skolēna karte portālā tiks noformēta līdz minētajam datumam, to jau no 1.septembra varēs saņemt izglītības iestādē, kurā bērns mācās, lieki nedodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem.

"Rīgas satiksme" skaidro, ka, aizpildot pieteikumu Skolēna kartes izgatavošanai portālā "eriga.lv", dati par skolēnu un skolu, kurā bērns mācās, tiks atlasīti automātiski. Pieteikumam klāt jāpievieno tikai skolēna fotogrāfija. Balstoties uz saņemto pieteikumu, "Rīgas satiksme" izgatavotās Skolēnu kartes nogādās attiecīgajās skolās.

Skolēna karte ir skolēna apliecība Rīgas skolēniem, kas nodrošina bezmaksas braucienus "Rīgas satiksmes" sabiedriskajā transportā. Karte ir jāsaņem visiem skolēniem, kuri uzsāk mācības 1. klasē. Tās nomaiņa jāveic, uzsākot mācības 5. un 10. klasē.

Jauna Skolēna karte jāsaņem arī tiem skolēniem, kuri maina izglītības iestādi vai kuriem mainās personas dati.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu