T, 30.11.2022.

Kambalu pāris saplūcas uz ielas Kaspara bijušo sieviešu dēļ

Apollo.lv
Kambalu pāris saplūcas uz ielas Kaspara bijušo sieviešu dēļ
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Pēc tam, kad ārsts atteica operēt Olgu Kambalu, viņa ar vīru Kasparu Kambalu līdz lidojuma datumam uz Latviju lēma baudīt Turciju. Kad viņa ar Kasparu devās pa Stambulas ielām apskatīt vietas, kur vēlējusies nofotografēties, abu starpā izcēlās pamatīgs strīds.

Šova "Slavenības. Bez filtra" jaunākajā epizodē Olga vīru nosauca par sliktu gidu un teica, ka viņš apvainojas un tālāk dosies viena. "Kaspars visu laiku stāsta, ka viņš ir Stambulas guru." Kaspars Olgu pārtrauca: "Nu ko tu dari!" Olga turpināja savu sakāmo, vēršoties pret kameru, bet Kaspars iebilda: "Olga, nebūs! Ja tu ar tādu attieksmi, nebūs!"

Vārds pa vārdam, un sāka iet arvien skaļāk... "Ejam, bļ*n, iedzersim, lai tev nav pohas. Jā, tas sagrauj man visu."

Vēlāk Olga komentēja strīdu: "Starp mums ar Kasparu ir uguns. Kasparu viss kaitina, viņš negrib iet uz tūrisma objektiem." Pēc brīža šķita, ka pāris salīdzis mieru, taču tas nebija uz ilgu laiku.

Kaspars Olgai stāstīja, ka doties apskatīt tūrisma objektus viņam nav atpūta, savukārt Olga sadusmojās: "Tu tur esi bijis neskaitāmas reizes ar savām bijušajām sievām." Tas pamatīgi nokaitināja Kasparu.

Olga vēlāk stāstīja: "Tad, kad mēs iepazināmies, viņš stāstīja, kā lutinājis savas bijušās sievas. Un tad es domāju - ko tu man esi nopircis?" Kasparam arī ir ko teikt šajā sakarā: "Ja tev nepatīk, ka runā par iepriekšējām attiecībām, tad arī pati to nedari. Nevajag man mest sejā kaut ko."

Strīds turpinājās augstos toņos. Kaspars norādīja, ka viņam nepatīk, kādā tonī sieva ar viņu runā. Strīds Kasparu izsita no rāmjiem, un viņš pacēla balsi. Olga vīram atbildēja: "Es neesmu sūds, ko tu vadā līdzi tāpat vien!" Abi mēģināja skaidrot attiecības, un Kaspars skarbi norādīja: "Aizver muti tagad!"

Abu strīds turpinājās pieklusinātāk, bet galu galā abi kopīgi devās vienā virzienā.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Olga Kambala devās uz Turciju piepildīt ilgi lolotu sapni - veikt deguna plastisko operāciju un uzlabot krūšu formu. Taču īsi pirms operācijas ārsts paziņoja, ka operācija nenotiks. Pēc sarunas ar ārstu noskaidrojās, ka ārsts pieņēmis šādu lēmumu, jo viņu neapmierināja Olgas analīžu rezultāti. 

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu