VIDEO ⟩ Policija izvērtēs agresīvā "Maybach" limuzīna vadītāja rīcību ar gāzes pistoli pie Rīgas autoostas

LETA
Policija izvērtēs agresīvā "Maybach" limuzīna vadītāja rīcību ar gāzes pistoli pie Rīgas autoostas
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Agresīvais "Maybach" limuzīna vadītājs.
Agresīvais "Maybach" limuzīna vadītājs. Foto: Ekrānuzņēmums no video

Valsts policija izvērtēs kāda vīrieša rīcību ar gāzes pistoli pie Rīgas autoostas. Ar Krievijas numurzīmēm aprīkotā "Maybach" limuzīna vadītājs 25. augustā draudēja citam autovadītājam.

Rīgas pašvaldības policija (RPP) pirmdien paziņoja, ka 25. augustā ap plkst.18.30 netālu no Rīgas starptautiskās autoostas iesniedzējam centās "nogriezt ceļu" "Maybach" automašīnas vadītājs, bet cietušais to nepalaida.

Pēc mirkļa agresors izkāpa no mašīnas un ar cieņu aizskarošiem vārdiem draudēja iesniedzējam, izvelkot no somas ieroci, taču, ieraugot, ka apkārt ir daudz cilvēku, ielika ieroci atpakaļ somā un uzbruka cietušajam, iesperot ar kāju.

Video: Agresīvais vīrietis Rīgā (RPP video)

Policijas izplatītajā videomateriālā, kas uzņemts no cietušā vīrieša automašīnas redzams, ka uzbrucējs agresīvi vērsies latviešu un krievu valodā.

Tāpat video redzams, ka cietušā vīrieša automašīnu rotā uzraksts "Slava Ukrainai".

Vēlāk cietušais vērsās ar iesniegumu policijā un pašvaldības policija sākusi administratīvā pārkāpuma procesu par sīko huligānismu. RPP preses paziņojuma izsūtīšanas brīdī agresora personību nebija izdevies noskaidrot, bet jau pirmdienas vakarā cilvēki limuzīnu pamanīja Valdemāra ielā un izsauca policiju.

Noskaidrots, ka agresīvais vadītājs ir 1970. gadā dzimis Latvijas pilsonis. Informācija nosūtīta arī Valsts policijai, lai izvērtētu gāzes ieroča lietošanas pārkāpumu. Tāpat tiks vērtēts konflikta motīvi.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu