Aizsardzības ministrija mācību laikā turpinās iedzīvotāju apziņošanu ar SMS

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Attēls ilustratīvs.
Attēls ilustratīvs. Foto: Armīns Janiks/Aizsardzības ministrija

Ceturtdien, 8. septembrī,  laikā no plkst. 8 līdz 20 Aizsardzības ministrija (AM) turpinās iedzīvotāju apziņošanu ar SMS īsziņām, sadarbojoties ar mobilo sakaru operatoriem SIA "Latvijas Mobilais Telefons", SIA "Bite Latvija", SIA "Tele2" un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, pavēstīja AM.

AM mācībās "AMEX 2022" divu dienu laikā SMS īsziņas tiks izsūtītas visiem mobilo pakalpojumu sniedzēju "LMT", "Bite" un "Tele2" galalietotājiem, un šī vingrinājuma mērķis ir pārbaudīt Latvijas iedzīvotāju apziņošanu krīzes situācijās.

Iedzīvotājiem īsziņas tiks izsūtītas no sūtītāja "Sargs.lv" ar šādu saturu: "Uzmanību, apziņošanas pārbaude! Zini, kā rīkoties krīzes gadījumā, un iepazīsties ar 72 stundu bukletu "www.sargs.lv/72h". Aizsardzības ministrija".

Šādas īsziņas iedzīvotājiem sāka izsūtīt trešdien.

Jau ziņots, ka no 5. septembra līdz 9. oktobrim Latvijā notiks militāro mācību cikla "Namejs 2022" rudens posms, lai pārbaudītu un pilnveidotu vienību gatavību izvērsties valsts aizsardzības uzdevumu izpildei gan patstāvīgi, gan arī kolektīvās aizsardzības sistēmas ietvaros.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu