Baltijas valstīs degvielas cenas turpina palielināties

LETA
Baltijas valstīs degvielas cenas turpina palielināties
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Degvielas kannas un piltuve.
Degvielas kannas un piltuve. Foto: Edijs Pālens/LETA

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā un Tallinā degvielas cenas turpināja palielināties, bet Viļņā cena kāpa tikai dīzeļdegvielai, liecina apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena palielinājās par 4,6% - līdz 1,834 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena auga straujāk - par 7,2% - līdz 1,944 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīns maksāja 1,739 eiro par litru, kas ir par 2,2% mazāk nekā pirms nedēļas, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 1,6% - līdz 1,929 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena kāpa par 3,8% - līdz 1,929 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 5,4% - līdz 1,949 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā nemainījās un maksāja 0,825 eiro par litru. Savukārt Viļņā un Tallinā autogāzes cenas samazinājās, attiecīgi Viļņā kritās par 1,3% - līdz 0,789 eiro par litru, bet Tallinā - par 1,1% - līdz 0,87 eiro par litru.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu