Sv, 3.12.2023.

Miruši visi trīs autovadītāji, kas iesaistīti traģiskajā avārijā pie Murjāņiem

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 10
Smaga avārija pie Murjāņiem.
Smaga avārija pie Murjāņiem. Foto: @Sadursme/Instagram.com

Ceturtdien, 24. novembrī, pie Murjāņiem smagi avarējušas trīs automašīnas. Bojā gājuši visu trīs iesaistīto spēkratu vadītāji, norāda Valsts policija.

Negadījums notika ap plkst.17 Saulkrastu novadā, uz Valmieras šosejas, pie Lojas upes, kur saskrējās divas smagās automašīnas "Volvo" un vieglā automašīna "BMW".

Notikuma vietā bojā gāja abu kravas automašīnu vadītāji un vieglās automašīnas vadītājs.

Pēc policijas sniegtās informācijas, negadījuma apstākļi pagaidām vēl nav noskaidroti un turpinās izmeklēšana. Policija par notikušo sākusi kriminālprocesu.

Piektdien, 25. novembrī, satiksme jorpojām ir bloķēta un nav zināms, kad tiks atjaunota.

LVC aicina autobraucējus izmantot alternatīvus maršrutus, piemēram, negadījuma vietu iespējams apbraukt pa autoceļiem Murjāņi- Sēja un Ragana- Limbaži.

Vēl divas personas ar dažādām gūtām traumām tika nogādātas medicīnas iestādē.

Pēc policijas sniegtās informācijas, negadījuma apstākļi pagaidām vēl nav noskaidroti un turpinās izmeklēšana.

Kopumā vakar Latvijā reģistrēti 138 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā trīs un cieta vēl 14 cilvēki, vēsta Valsts policija. Ceturtdien deviņi cietušie reģistrēti avārijās Rīgas reģionā, pa diviem - Kurzemē un Latgalē, bet viens - Vidzemē. Divi no cietušajiem bija gājēji, bet viens - velosipēdists.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi deviņus autovadītājus: pa trim - Rīgas reģionā un Latgalē, divus - Vidzemē, bet vienu - Kurzemē. Rīgā aizturēts arī kāds vadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 87 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 32 autovadītāji, Vidzemē - 25, Latgalē - 13, Zemgalē - 9, bet Kurzemē - 8 autovadītāji. Pieci vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 387 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 10

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu