Saeimas deputātiem nāksies stāvēt rindā pēc Dziesmu svētku biļetēm

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: StockPhotosLV/Shutterstock

Saeimas deputāti ir izņemti no to personu loka, kuriem iepriekšējā rezervācijā būs iespēja iegādāties Dziesmu svētku biļetes, šādu informāciju no Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) saņēmis kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA).

Šodien debatēs Saeimā kultūras ministrs skaidroja, ka LNKC šādu lēmumu pieņēmis, ņemot vērā rīkojāju biļešu komisijas viedokli un nevienprātīgo Dziesmu svētku padomes lēmumu.

Pēc debatēm Saeima šodien noraidīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšlikumu atteikties no privilēģijām ministriem ārpus rindas iegādāties biļetes iepriekš rezervācijā uz gaidāmajiem Dziesmu un deju svētku pasākumiem.

ZZS priekšlikumā bija paredzēts atteikties no priekšrocībām arī parlamenta deputātiem. Abilstoši Puntuļa debatēs teiktajam, šīs priekšrocības ir jau atceltas.

Kā ziņots, ZZS preses sekretāre Dace Kārkliņa iepriekš aģentūru LETA informēja, ka ZZS deputāti aicināja Saeimu noraidījusi Dziesmu un deju svētku padomes lēmumu, ar kuru iepriekš bija paredzēts turpmāk Saeimas deputātiem un ministriem saglabāt privilēģiju rezervēt biļetes uz XXVII Vispārējo latviešu dziesmu un XVII Deju svētku pasākumiem, kas notiks 2023.gada vasarā.

Jau ziņots, ka 30. novembrī Dziesmu un deju svētku padome bija lēmusi saglabāt privilēģiju Saeimas deputātiem un valdības locekļiem rezervēt un iegādāties biļetes uz Dziesmu un deju svētkiem.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu