Reirs turpmāk vadīs Budžeta un finanšu komisiju

LETA
Jānis Reirs.
Jānis Reirs. Foto: Edijs Pālens/LETA

Par Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāju ceturtdien ievēlēts līdzšinējais finanšu ministrs, pašreizējais parlamenta deputāts Jānis Reirs (JV), pavēstīja parlamenta Preses dienestā.

Komisijas vadītājs tika vēlēts, jo līdzšinējā Budžeta komisijas priekšsēdētāja Anda Čakša (JV) nolikusi deputātes mandātu, kamēr pilda izglītības un zinātnes ministres amata pienākumus.

Budžeta komisija pirms Saeimas balsojumiem izskata likumprojektus, kas saistīti ar valsts budžetu, finansēm un nodokļiem. Tāpat komisija skata ziņojumus par valsts ekonomikas attīstības tendencēm, problēmām un nākotnes perspektīvām. Komisija skata arī Finanšu ministrijas ziņojumus par valsts ekonomisko situāciju un budžeta izpildi.

Saeimas komisijas strādā noteiktā likumdošanas jomā, uzrauga izpildvaras darbību, kā arī veic citus komisijas darba specifikai atbilstošus uzdevumus. Saeimas komisijas sagatavo izskatīšanai lietas, kas tiek apspriestas parlamenta sēdēs. Pamatojoties uz Saeimas lēmumiem, komisijas izskata likumprojektus, priekšlikumus un iesniegumus.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu