O, 21.03.2023.

Aizdomās par slepkavību gadumijas naktī Ventspilī aizturēts iespējamais vainīgais

Apollo.lv
Aizdomās par slepkavību gadumijas naktī Ventspilī aizturēts iespējamais vainīgais
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Valsts policijas auto. Ilustratīvs attēls.
Valsts policijas auto. Ilustratīvs attēls. Foto: Valsts policija

Naktī uz 1. janvāri ap pulksten 2.40 Ventspilī, Saules ielā, tika atrasts vardarbīgā nāvē miris vīrietis. Valsts policija ir noskaidrojusi noziedzīgā nodarījumā iespējamo vainīgo personu.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu, veica procesuālās un izmeklēšanas darbības, un noskaidroja noziedzīgā nodarījumā iespējamo vainīgo personu.

Valsts policijas amatpersonas aizdomās par slepkavību aizturēja vīrieti un devās uz tiesu lūgt vīrietim piemērot drošības līdzekli - apcietinājumu, kas ir stājies spēkā.

Aizturētajam ar bojā gājušo bija savstarpējs konflikts, kas, visticamāk, pāraudzis fiziskā vardarbībā, kas rezultējies ar vīrieša nāvi.

Šobrīd Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu kriminālprocesā par slepkavību.

Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu