VIDEO ⟩ Stāstot par turpmākajiem koncertiem, Maksims Galkins uz velosipēda piedzīvo misēkli

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: maxgalkinru/ Instagram

Krievijā par "ārvalstu aģentu" pasludinātais humorists Maksims Galkins velobrauciena laikā gar jūras krastu sarunājās ar saviem sociālo tīklu sekotājiem, aicinot uz saviem koncertiem, un neviļus gandrīz piedzīvoja misēkli.

Laiski braucot gar jūras krastu, mākslinieks sarunājās ar saviem soctīklu sekotājiem, aicinot gan gruzīnu, gan krievu valodā uz koncertiem Izraēlā.

Tuvākais koncerts Tbilisi notiks 11. februārī Tbilisi filharmonijā.

Brauciena laikā, ierunājot video, Galkins gandrīz piedzīvoja misēkli, nokrītot un velosipēda. Viņš smaidot iesaucās: "Ahh, es gandrīz iekritu jūrā."

Pie publiskotā video viņš lieliem burtiem pierakstījis, ka šo informāciju izplata ārvalstu aģents. 

Šonedēļ tapa zināms, ka Galkina uzstāšanās šogad gaidāma arī Latvijā. Viņš šī gada Šī gada 6. augustā uzstāsies Dzintaru koncertzālē.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā viņš devās uz Izraēlu, kur savos koncertos sāka asi kritizēt karu. Mākslinieks ar ģimeni kādu laiku pavadīja arī Latvijā, bet nu ar sievu Allu Pugačovu un bērniem atkal atrodas Izraēlā.

Krievijas Tieslietu ministrija iekļāva Galkinu "ārvalstu aģentu" reģistrā, apgalvojot, ka Galkins nodarbojas ar politisku darbību, saņemot finansējumu vai cita veida palīdzību no Ukrainas.

Galkins joprojām ar soctīklu starpniecību pauž nosodījumu Krievijai. Nesen viņš vietnē "Instagram" pauda emocionālu vēstījumu par notikumiem Ukrainas pilsētā Dnipro, kur Krievijas raķete nogalināja 30 cilvēkus.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu