C, 30.03.2023.

VIDEO ⟩ "Ja sasit nejauši, prece ir norakstāma." Veikalā Ogrē liek maksāt par nejauši sadauzītu vīna pudeli

Apollo.lv
"Ja sasit nejauši, prece ir norakstāma." Veikalā Ogrē liek maksāt par nejauši sadauzītu vīna pudeli
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Foto: Haelen Haagen/Shutterstock

Veikalā Ogrē, nopērkot preces par 200 eiro, veikala darbinieki likuši samaksāt klientei arī par nejauši sadauzītu vīna pudeli. Pircēja ir neizpratnē un uzskata, ka veikala pārstāvji nepamatoti liek maksāt par nejauši saskādētu preci, vēsta raidījums "Bez tabu".

"Netālu no kasēm ir alkohola stends. Manevrējot ar ratiem, caurules gals, kas līda ārā no ratiem, aizķēra vīna pudeli.

Tā nokrita un saplīsa. Pārdevējas teica, ka jāsamaksā par vīnu. Tad ieradās kaut kādas divas sievietes. Sapratu, ka viena ir veikala direktore. Prasīju: varbūt esat nepareizi izvietojuši preci? Atbildēja, ka nē, viss ir pareizi.

Prasīja: kur, manuprāt, prece jāizvieto? Es teicu, ka nezinu. Zinu savas tiesības -  ja sasit nejauši, prece ir norakstāma. Atbildēja, ka pie viņiem tā neesot un ka mums [pircējiem] jāmaksā. Prasīja, kāpēc es devos pa to eju. Teicu, ka nezinu. Kādas ejas ir, pa tādām eju," stāsta veikala apmeklētāja Oksana.

Sieviete samaksāja 6,99 eiro par sadauzīto vīna pudeli, bet par pieredzi pastāstīja sociālo tīklu vietnē "Facebook".

Ierakstu ievēroja daudzi lietotāji. Vairāki cilvēki norādījuši, ka konkrētajā veikalā piedzīvojuši līdzīgu situāciju un veikalnieku attieksmi.

Vairums pauda sašutumu par veikala pārstāvju attieksmi, uzskatot, ka šādās situācijās klientam nebūtu jāsedz zaudējumus. Tāpat vairāki cilvēki, kuri apgalvoja, ka bijuši konkrētajā veikalā, uzskata, ka preču izvietojums tirgotavā ir aplams.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) raidījumam norādīja, ka šādu strīdu risināšanā PTAC neiesaistās. Jautājums saistīts ar zaudējumiem un risināms starp klientu un komersantu; ja to neizdodas nokārtot sarunu ceļā, tas darāms civiltiesiskā kārtībā tiesā, informēja PTAC

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu