Latvietis Īrijā uz ielas kliedz un apsaukājas. Tiesa piespriež naudas sodu (1)

Apollo.lv
Foto: Damien Storan/Shutterstock

Īrijas tiesas priekšā stājies vīrietis no Latvijas, kurš Korkā uz ielas dzērumā kliedza uz cilvēkiem, apsaukājās un draudēja, vēsta portāls "Baltic Ireland".

41 gadu vecais Gints Ābelītis tiesā atzina savu vainu un vēlējās atvainoties par to, ka atradies sabiedriskā vietā alkohola reibumā un uzvedies agresīvi.

Tiesnesis Olans Kelehers sacīja, ka šajā gadījumā tiesa apsūdzētajam vīrietim piespriedīs naudas sodu, taču brīdināja, ka par šādiem pārkāpumiem viņam draud cietums.

Gardas seržants Pats Lions tiesā pastāstīja, ka pagājušā gada 22. oktobra naktī pie patruļas vērsās cilvēki, informējot, ka pie kafejnīcas "Bean & Leaf" kāds iereibis vīrietis kliedza uz apkārtējiem cilvēkiem un uzvedās draudīgi un aizskaroši.

Gardas pārstāvis piegājis pie Ābelīša un mēģinājis viņu nomierināt, taču apsūdzētais turpinājis kliegt uz visiem, rupji apsaukājot arī gardu.

Viņš turpinājis agresīvi un skaļi uzvesties arī pēc tam, kad ticis arestēts, saslēgts rokudzelžos un nogādāts Gardas iecirknī. Vīrietis bijis stiprā alkohola reibumā un ļoti nestabils uz kājām.

Ābelīša advokāts Eddie Burke tiesā sacīja: "Pirmkārt, mans klients vēlētos atvainoties. Viņš nebija dzēris ilgu laiku, un šī incidenta dienā viņš bija piedzēries pamatīgi."

Aizstāvis sacīja, ka Ābelītis ir no Latvijas, bet strādā un dzīvo Korkā jau kopš 2000. gada.

Tiesnesis piesprieda apsūdzētajam 300 eiro sodu par viņa agresīvo un aizskarošo uzvedību un 100 eiro sodu par to, ka viņš bija tik smagā alkohola reibumā, ka apdraudēja sevi vai citus.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu