T, 29.03.2023.

Levits: Šobrīd Baltijas valstis un Polija lielā mērā veido Eiropas un NATO darba kārtību

LETA
Levits: Šobrīd Baltijas valstis un Polija lielā mērā veido Eiropas un NATO darba kārtību
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Latvijas Valsts prezidents Egils Levits (no labās) un Polijas prezidents Andžejs Duda piedalās preses konferencē pēc tikšanās Rīgas pilī.
Latvijas Valsts prezidents Egils Levits (no labās) un Polijas prezidents Andžejs Duda piedalās preses konferencē pēc tikšanās Rīgas pilī. Foto: Paula Čurkste/LETA

Latvija, Lietuva, Igaunija un Polija kopš pērnā gada 24. februāra lielā mērā veido Eiropas un NATO darba kārtību attiecībā pret Krievijas agresiju Ukrainā, jo Baltijas valstis un Polija vislabāk saprot, kurā pusē ir taisnība, šodien preses konferencē pēc tikšanās ar Polijas prezidentu Andžeju Dudu sacīja Valsts prezidents Egils Levits.

Viņš uzsvēra, ka Latviju un Poliju vieno dziļas vēsturiskas saites.

Šodienas tikšanās laikā galvenais sarunu temats ir bijis drošība. Levits akcentēja, ka Latvijai un Polijai ir līdzīgs skatījums uz drošību reģionā.

Tāpat prezidenti izrunāja turpmākās palīdzības iespējas Ukrainai.

Prezidenti uzsvēra, ka starp Baltijas valstīm ir jāstiprina satiksmes infrastruktūra, lai ne tikai atvieglotu cilvēku plūsmu, bet arī attīstītu to militārās infrastruktūras attīstībai.

Jau vēstīts, ka Dudas vizītes otrajā dienā, 2.februārī, plkst.11.15 Latvijas un Polijas prezidenti aizvadīs diskusiju ar ekspertiem par Latvijas un Polijas sadarbības iespējām aktuālo izaicinājumu risināšanā.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu