Konkurss uz IeM Informācijas centra priekšnieka amatu noslēdzies bez rezultāta

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls Foto: Lauris Nagliņš/LETA

Kandidātu atlases komisija nolēmusi bez rezultāta noslēgt konkursu uz Iekšlietu ministrijas (IeM) Informācijas centra priekšnieka amatu, pavēstīja Valsts kanceleja.

Kā vēstīts iepriekš, pretendentu atlase norisinājās trīs kārtās. Tajā pieteicās deviņi pretendenti, un pirmajā kārtā tika izvērtēti šo pretendentu iesniegtie dokumenti.

Uz konkursa otro kārtu tika izvirzīts viens pretendents, kurš šajā kārtā atlases komisijai skaidroja savu motivāciju ieņemt šo amatu, atbildēja uz komisijas jautājumiem un skaidroja savu redzējumu par IeM Informācijas centra nākotnes attīstību, galvenajiem stratēģiskajiem mērķiem un to īstenošanu.

Savukārt konkursa trešajā kārtā tika vērtētas pretendenta vadības kompetences: stratēģiskais redzējums, orientācija uz rezultātu sasniegšanu, komandas vadīšana, spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, pārmaiņu vadīšana.

Izvērtējot pretendenta kandidatūru, konkursa komisija nolēma konkursu noslēgt bez rezultāta.

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vadīja Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, tās sastāvā bija Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes priekšniece Maira Roze, Valsts drošības dienesta priekšnieks Normunds Mežviets un Valsts policijas priekšnieka vietnieks, Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins. Tāpat pretendentu vērtēšanā tika piesaistīti neatkarīgi novērotāji no informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas "Cert.lv".

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu