"Barcelona" un Mančestras "United" duelī kaujiniecisks neizšķirts

"Barcelona" un Mančestras "United" futbolisti
"Barcelona" un Mančestras "United" futbolisti Foto: Reuters/ScanPix

UEFA Eiropas līgā "play-off" pirmajā kārtā ceturtdien Barselonā neizšķirti cīnījās futbola grandi "Barcelona" un Mančestras "United".

"Barcelona" un "United" spēlēja 2:2 (0:0).

50.minūtē Markoss Alonso izvirzīja mājiniekus vadībā, bet 59.minūtē pēc Markusa Rešforda vārtu guvuma un Žila Kundē raidījuma savos vārtos vadībā ar 2:1 nonāca jau viesu komanda.

Kundē daļēji reabilitējās 76.minūtē, rezultatīvi piespēlējot Rafinjas vārtu guvumā, - 2:2.

Doneckas "Šahtar" Varšavā ar 2:1 (2:0) pieveica Francijas "Stade Rennais".

11.minūtē Dmitro Kriskivs un pirmā puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē Artjoms Bondarenko ar 11 metru soda sitienu panāca 2:0, uz ko francūži atbildēja ar Karls Toko Ekambi 59.minūtē gūtajiem vārtiem.

Austrijas "Salzburg" mājās ar 1:0 (0:0) pārspēja "AS Roma", vienīgos vārtus 88.minūtē gūstot Nikolasam Kapaldo.

Vēl vienā spēlē starp Amsterdamas "Ajax" un Berlīnes "Union" uz tablo palika divas nulles.

Ceturtdien notiks vēl četras spēles.

Izslēgšanas turnīra pirmās kārtas atbildes spēles paredzētas 23.februārī, uzvarētājiem divu maču summā iekļūstot astotdaļfinālā.

UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā 32 komandas bija sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļuva izslēgšanas turnīrā, pirmo vietu ieguvējām uzreiz nodrošinot vietu otrajā kārtā. Otro vietu ieguvējām pirmajā kārtā pievienojās astoņas Čempionu līgā grupās trešo vietu ieņēmušās komandas. Trešo vietu ieguvējas pārcēlās uz Eiropas Konferences līgas sacensībām, bet ceturto vietu ieguvējām grupās Eiropas kausu sezona noslēdzās.

Fināls norisināsies 31.maijā Budapeštā.

Pagājušajā sezonā finālā Frankfurtes "Eintracht" pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja Glāzgovas "Rangers".