Krievijā dzīvojošā dziedātāja Liene Greifāne iedziedājusi jaunu singlu (138)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Liene Greifane/ Faebook

Klausītāju vērtējumam nodota jauna dziesma ar nosaukumu "Netālu no Esplanādes", ko iedziedājusi Krievijā dzīvojošā latviešu dziedātāja Liene Greifāne.

"Netālu no Esplanādes" līdzautors un arī vārdu autors ir mūziķis un dziedātājs Oskars Deigelis. Papildu vokālus iedziedājusi Ilona Vaitava.

"Lai arī Liene regulāri "spridzina" interneta komentētāju aprindas ar savu skatījumu par aktuālām tēmām Latvijā, mēs, pirmkārt, Lieni uzskatām par lieliskas balss īpašnieci, kas ideāli piemērota popmūzikai," saka apvienības YDJ producenti Lotars Lodziņš un Jānis Kalve.

"Mēs regulāri, strādājot studijā, "mētājam" idejas un taisām dziesmu demo. Šoreiz mēs strādājām kopā ar Oskaru Deigeli un reizē aptvērām, ka sen neesam dzirdējuši Lienes balsi. Izlēmām situāciju labot un piedāvājām šo dziesmu viņai. Liene neatteica, un rezultātu varat dzirdēt "Netālu no Esplanādes" formā," stāsta producenti.

Dziesmai tapuši arī divi aktuāli remiksi, kas atrodami visās mūzikas straumēšanas platformās. "Jebkura no dziesmas versijām lieliski iederēsies ikvienā mājas ballītē," sola tās autori.

Noklausies!

Komentāri (138)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu