VIDEO Skandāls Lietuvas futbola superkausā: Ļoti rupja tiesneša kļūda Kauņas klubam maksā uzvaru

Svētdien, 26. februārī, Lietuvas futbola superkausa finālā Kauņas un Viļņas "Žalgiru" duelī ļoti rupju kļūdu pieļāva spēles tiesnesis.

Ar Superkausa maču starp Kauņas un Viļņas komandām sākās jaunā Lietuvas futbola līgas sezona. Tomēr šajā mačā neiztika bez skandāla.

Spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 1:1. Pagarinājumā vārti netika gūti un komandām priekšā bija pēcspēles sitienu sērija.

Pēc trīs sitieniem rezultāts bija 2:2. Kauņas futbolistu ceturtais raidījums atsitās pret pārliktni, bumbai piezemējoties aiz vārtu līnijas. Tomēr mača tiesnesis vārtu guvumu nefiksēja.

Pēcspēles sitienu sērijā uzvaru svinēja Viļņas futbolisti. Abi vārtu guvumi tika gūti spēles pašā pamatlaika izskaņā. Mača 89. minūtē precīzs bija Viļņas kluba futbolists Ārni Vilhjalmsons, bet kompensācijas laika 2. minūtē rezultātu izlīdzināja Habi Auzmendi.