Kremļa propagandas pārstāvis Solovjovs pavēsta, ka Ukrainā iekļuvis apšaudē (7)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Propagandists Vladimirs Solovjovs.
Propagandists Vladimirs Solovjovs. Foto: Ekrānuzņēmums no video

Slavenākais un ietekmīgākais Kremļa propagandas pārstāvis Vladimirs Solovjovs paziņojis, ka nokļuvis apšaudē, apmeklējot Krievijas bruņoto spēku 155. jūras kājnieku brigādes atrašanās vietu Doneckas apgabalā Ukrainā, vēsta medijs "Meduza".

Ietekmīgākais Kremļa propagandas pārstāvis sacīja: "Kamēr sarunājāmies ar jūras kājniekiem, sākās uzbrukumi, tie notika no kvadrokoptera [drona], uzbrukumu bija daudz."

Viņš savā paziņojumā arī apgalvo, ka Krievijas okupācijas spēku karavīri uzbrukumā neesot cietuši.

Janvārī Krievijas propagandists Vladimirs Solovjovs aicināja no Āfrikas teritorijas uzbrukt Francijai, Polijai un Lielbritānijai par tanku piegādi Ukrainai, atsaucoties uz viņa "Telegram" kanālu.

"Lielbritānija ir nolēmusi [piegādāt tankus], tāpēc jebkurš militārais mērķis Francijas, Polijas un Lielbritānijas teritorijā - mums tas ir oficiāli jādeklarē - ir leģitīmi mērķi, uz kuriem mēs varam uzbrukt," sacīja Solovjovs.

Vienlaikus viņš norādīja, ka šiem mērķiem varētu izmantot arī taktiskos kodoltriecienus.

"Labi, mums ir neērti to darīt, bet "vāgneriešiem" ir savs aprīkojums. Dodiet viņiem aprīkojumu, lai viņi uzbrūk no Āfrikas teritorijas. Kaut kas pacelsies no Āfrikas, piemēram, no Lībijas, un uzbruks Francijai. Vai arī neidentificēts kuģis, kas pieder kādai privātai struktūrai, un izmantot to, lai ar jūras bezpilota lidaparātiem uzbruktu Lielbritānijai," prātoja propagandists.

Komentāri (7)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu