FOTO ⟩ Dziedātāja KATŌ jaunajā dziesmā ļoti atklāti izdzied mīlestības sāpes

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: publicitātes

Dziedātāja KATŌ nākusi klajā ar jaunu singlu "Teikšu, kā ir", kam tapis arī mūzikas video. Šis ir pirmais singls kopš 2021. gada rudenī izdotā albuma "Es tā jūtos".

Dziesmas "Teikšu, kā ir" tēls izdzīvojis dusmas un aizvainojumu par attiecību beigām un sāk emocionālu cīņu pats ar sevi. Teiciens "prom no acīm, ārā no sirds" šī tēla sakarā nedarbojas - ilgas valda pār citām emocijām.

"Iespējams, kāds uzskatīs, ka šī ir kārtējā dziesma par mīlestību, bet jāatzīst, ka cilvēku savstarpējo attiecību līkloči nemainīgi ir mans iecienītākais temats. Rakstot tas paver iespēju izdzīvot dažādus scenārijus un meklēt situāciju risinājumus, jo divu pilnīgi vienādu attiecību modeļu nav," par dziesmu stāsta KATŌ.

Videoklipa režisore Elvīra Blumfelde komentē: "Kopā ar klipa operatoru Ivo Skanstiņu izstrādājām ideju, lai filmēšanas laukuma aizkulises nestu tām tik neierastajā priekšplānā. KATŌ izspēlē dažādu profesiju pārstāvjus, bez kurām filmēšana nevarētu notikt, bet tie vienmēr paliek kā "pelēkie kardināli". Dziedātājas atveidotie klipa tēli profesionāli veic savus tiešos darba pienākumus, kolēģiem nenojaušot par viņu emocionālo pasauli un personīgajām problēmām, kā tas jebkurā profesijā mēdz būt arī ikdienā."

Lūdzot sniegt savu viedokli par dziesmu jeb "pateikt, kā ir", dziedātāja 18. februārī, savā dzimšanas dienā, atskaņoja kompozīciju tādiem pašmāju mūziķiem kā "Bermudu divstūris", Būū, "Citi zēni", Dons, Elīza Legzdiņa, Kaizers, Māra Upmane-Holšteine, rolands če un Zeļģis. Pirmās reakcijas tika notvertas arī īsos video ierakstos un publicētas sekotājiem sociālajos tīklos.

Klips tapis, pateicoties uzņēmumu "Arkogints" un "CineveraLV" tehniskajam nodrošinājumam, kas tika izvietots Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma kino studijas telpās.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu