Līvānu mērs Vaivods apvieno pašvaldības vadīšanu ar darbu divās ministrijās

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods.
Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods. Foto: Ivars Soikāns/LETA

Līvānu mērs Andris Vaivods ("Latvijas Attīstībai") pašvaldības vadītāja posteni apvieno ar amatiem divās ministrijās un plānošanas reģionā, norāda politiķa ienākumu deklarācija.

Līdztekus Līvānu pašvaldības vadīšanai Vaivods pilda arī Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes locekļa un Komisijas priekšsēdētāja vietnieka, Finanšu ministrijas Uzraudzības komitejas balsstiesīgā locekļa, Zemkopības ministrijā - Lauku attīstības programmas uzraudzības komitejas locekļa un Kopējās lauksaimniecības politikas Stratēģiskā plāna pagaidu uzraudzības komitejas locekļa pienākumus.

2022. gadā Vaivods atstājis valdes locekļa amatu Latvijas Pašvaldību savienībā, ko uzrādījis kā vienu no amatiem 2021. gada deklarācijā.

Latgales plānošanas reģionā pērn nopelnījis 1253 eiro, bet pašvaldībā - 29 742 eiro. Salīdzinājumam - 2021. gadā pašvaldībā 29 669 eiro, plānošanas reģionā 217 eiro, bet kā ienākumus no komercdarbības savā zemnieku saimniecībā uzrādījis 6 478 eiro.

2022 .gadā Vaivods veicis dāvinājumu 13 048 vērtībā un ziedojis 2350 eiro partijai "Attīstībai. Par".

Vaivodam pieder Rožupes pagasta zemnieku saimniecība "Ievas" un 2004. gada izlaiduma "VW Golf" automašīna, kā arī deklarēti divi nekustamie īpašumi. 2021. gadā nekustamo īpašumu sarakstā bijusi arī zeme Rožupes pagastā, kura 2022.gada deklarācijā vairs nav uzrādīta.

Līvānu novada mērs 2022. gadā nav deklarējis ne uzkrājumus, ne arī parādsaistības atšķirībā no 2021. gada, kad viņš norādījis uzkrājumus 889 eiro SEB bankā un 1500 eiro "Luminor Bank".

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu