VIDEO NBA Austrumu konferences fināla ievadā uzvaru svin "Heat"

Maiami "Heat" basketbolisti
Maiami "Heat" basketbolisti Foto: AP/Scanpix

Ar uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu Austrumu konferences finālu trešdien uzsāka Maiami "Heat", kas viesos ar 123:116 (28:30, 29:36, 46:25, 20:25) pieveica Bostonas "Celtics" vienību.

Ar astoto numuru konferencē izsētā "Heat" arī iepriekšējās divas sērijas uzsāka ar uzvaru viesos.

Mājinieki pēc puslaika bija vadībā ar 66:59, tomēr trešo ceturtdaļu zaudēja ar 25:46, ļaujot "Heat" pārņemt vadību. Maiami komanda šajā mačā realizēja 16 no 31 tālmetiena, kamēr mājinieki - 10 no 29.

Rezultatīvākais "Heat" rindās ar 35 punktiem bija 35 Džimijs Batlers, 20 punktus guva Bams Adebajo, bet pa 15 - Makss Struss, Geibs Vinsents, Kalebs Mārtins un Kails Lorijs.

Mājinieku sastāvā 30 punktus guva Džeisons Teitams, 22 - Džeilens Brauns, bet 19 - Malkolms Brogdons.

"Celtics" šosezon izslēgšanas spēlēs savā laukumā no astoņiem mačiem uzvarējuši vien četros.

Sērijas otrā spēle tur pat Bostonā notiks piektdien.

Jau ziņots, ka Austrumu konferences finālsērijā Denveras "Nuggets" ir vadībā ar 1-0 duelī ar Losandželosas "Lakers" vienību.

Pagājušajā sezonā par NBA čempioni kļuva Goldensteitas "Warriors" vienība, kas finālā ar 4-2 pārspēja Bostonas "Celtics" komandu.