Grevcova iestājusies partijā "Apvienība Jaunlatvieši" un Valsts prezidenta vēlēšanās atbalstīs Pīlēnu

LETA
Foto: Ekrānuzņēmums no video/Glorija Grevcova

No partijas "Stabilitātei!" saraksta 14.Saeimā ievēlētā, bet patlaban vienīgā pie frakcijām nepiederošā deputāte Glorija Grevcova kļuvusi par politiskās partijas "Apvienība Jaunlatvieši" biedri, turklāt viņa nolēmusi Valsts prezidenta vēlēšanās savu balsi atdot par "Apvienotā saraksta" (AS) izvirzīto kandidātu Uldi Pīlēnu.

Publiskajā telpā ilgstoši ticis spekulēts par to, ka tieši Grevcovas kā pie frakcijām nepiederošas deputātes balss varētu būt izšķiroša Pīlēna nonākšanai prezidenta amatā.

Paziņojumā medijiem Grevcova norāda, ka ar partijas "Apvienība Jaunlatvieši" dibinātājiem sadarbojas jau labu laiku, viņi sevi esot pierādījuši kā uzticami draugi un droši cīņu biedri, kas tāpat kā Grevcova iestājoties par visu Latvijas iedzīvotāju interesēm.

Kā norāda deputāte, partijas mērķis ir izveidot Latviju par skaistu zemi, kurā vēlas dzīvot un justies labi pilnīgi visi patriotiski noskaņotie iedzīvotāji - gan latvieši, gan mazākumtautību pārstāvji.

''Mūsu valsts ekonomikai ir jākļūst neatkarīgākai, ārpolitikai - nelokāmākai un iekšpolitikai - vienotākai - tieši to paredz partijas "Apvienība Jaunlatvieši" programma, kuras realizēšanā un turpmākajā pilnveidošanā es centīšos būt noderīga ar savu ikdienas darbu Saeimā,'' norāda Grevcova.

Politiskās partijas "Apvienība Jaunlatvieši" dibināta šā gada 11.februārī Rīgas Latviešu biedrībā, Rīgā, piedaloties 242 dibinātājiem. Partijas valdes locekļi ir Edgars Dārznieks, Rūdolfs Brēmanis, Artūrs Klēbahs.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu