"Mana pirmā mīlestība bija meitene." Kašers atbild uz pikantiem jautājumiem

Apollo.lv
Foto: kasher_bb/ Instagram

Stilists un multimākslinieks Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis viesojās Dāvida jaunajā šovā "Žetons par uzdrīkstēšanos", kurā atklāja, ka pirmā mīlestība viņa dzīvē bija kāda meitene.

Dāvids uzdeva visai pikantu jautājumu. Viņš jautāja, vai Kašeram ir bijis sekss ar sievieti. Kašers apstiprināja: "Mana pirmā mīlestība bija meitene. Es viņu ļoti mīlēju piecus gadus. Mums vienkārši nesanāca. Viņa mani nemīlēja."

Dāvids turpināja Kašeru iztaujāt par seksu ar sievieti, jautājot, vai tas nav bijis kā labās rokas slikts pakaļdarinājums. Kašers smej un saka: "Nē, bija ļoti labi. Godīgi sakot, man nav ļoti svarīgi, vai tas ir vīrietis vai sieviete, man galvenais ir tas cilvēks."

Kā zināms, Kaspars Latvijā ir viens no jaunās paaudzes pirmajiem sabiedrībā zināmajiem ļaudīm, kas pirms vairākiem gadiem atklāti atzina, ka ir homoseksuāls.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka šogad apritēs trīs gadi, kopš Kašers stājās oficiālā laulībā ar savu dzīvesbiedru Jāni Miņinu.

Tāpat vēstīts, ka pērn tiesa atzina multimākslinieka Kašera (Kaspara Blūma-Blūmaņa-Miņina) un viņa vīra, fitnesa trenera Jāņa Miņina-Blūma-Blūmaņa attiecības par ģimeni.

Soctīklos publiskotajā tiesas spriedumā teikts, ka Jāņa un Kašera attiecības ir atzīstamas par ģimenes attiecībām Latvijas Republikas Satversmes 110. panta izpratnē.

Pērn jūnijā tiesa vairākus LGBT pārus atzinusi par ģimeni. Tiesa konstatēja, ka pašlaik valstī trūkst normu viena dzimuma pāru attiecību reģistrācijas jomā, tāpēc AT norādīja - līdz brīdim, kad likumdevējs būs izveidojis atbilstošu tiesisko regulējumu, tiesas ar saviem spriedumiem var konstatēt, vai konkrētu personu attiecības ir atzīstamas par ģimenes attiecībām Satversmes 110. panta izpratnē, un šādi spriedumi aizstātu valsts īstenotu šo attiecību reģistrāciju.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu