Pirmdienas horoskops: 4. septembris

Foto: taranova oxana/Shutterstock

Horoskops pirmdienai, 4. septembrim.

AUNS

Radīsies idejas, par kurām citi brīnīsies. Tam nav liela nozīme – galvenais, lai tas, ko esi izdomājis, nes kādu labumu un bankas īsziņas priecē un uzlabo omu.

VĒRSIS

Būsi noskaņots ļoti vērienīgiem plāniem, bet, ja kaut kas nesanāk ar pirmo reizi, nesatraucies. Mazliet jāpaciešas. Gan zvaigznes drīz sāks rādīt labvēlīgu vaigu.

DVĪŅI

Neatkarīgi no tā, kāda izglītība un cik diplomu jau ir, vajadzētu papildināt zināšanas. Viss attīstās tik strauji, ka, tas, kas ir jaunums šodien, rīt jau pagātne.

VĒZIS

Garastāvoklis atkarīgs no stabilitātes darbā un finanšu situācijas. Pārskatot ienākumus un izdevumus, var rasties neliels satraukums. Bet, ja tā objektīvi – diez vai tam ir reāls pamats.

LAUVA

Šodien daudz emociju. Ja priecāsies – tad no visas sirds, ja dusmosies vai bēdāsies – tad tieši tāpat. Saspringtās situācijās mēģini gan savaldīties.

JAUNAVA

Darbu plānotājs pierakstīts pilns līdz pēdējai ailītei, un jāturas pie dienu kārtības. Tev tas grūtības nesagādā – galvenais, lai kāds cits neizjauc iecerēto.

SVARI

Tik daudz enerģijas, ka vari vai kalnus gāzt, un dzīve piespēlēs dažādas iespējas. Gribēsi līdzās redzēt kolēģus vai sadarbības partnerus, kas noskaņoti uz tāda paša viļņa.

SKORPIONS

Profesionālajās lietās viss neies tik raiti un viegli, kā tu vēlētos. Būsi pikts, meklēsi iemeslus un arī vainīgos... Nav vērts, jo mēdz būt apstākļu sakritības un tur nu neko nevar iesākt.

STRĒLNIEKS

Uz taviem pleciem gulsies atbildība un nāksies papūlēties, lai viss notiek pēc plāna. Tad nu prātā nāks dažādas idejas, kā procesu uzlabot un padarīt raitāku.

MEŽĀZIS

Labs laiks karjerai, kā arī sponsoru un atbalstītāju iegūšanai. Ja profesionālajā jomā parādīsi savas spējas, atalgojums palielināsies. Ir vērts arī apsvērt privāta biznesa idejas.

ŪDENSVĪRS

Daudz kontaktu un informācijas, kuras plūsmā jāatšķir svarīgais no mazsvarīgā. Vajag saplānot visas nedēļas darbus, lai nav aizķeršanās. Un – neaizmirsti plānā ierakstīt arī laiku atpūtai un hobijiem.

ZIVIS

Domīgs un rudenīgi melanholisks noskaņojums. Taču patiesībā daudz kas patlaban notiek tev par labu, vienīgi varbūt to vēl nevar pamanīt. Mazliet jāpagaida, un iespējami patīkami pārsteigumi.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu