Lelde Ceriņa atgriežas TV ekrānos (1)

Apollo.lv
Lelde Ceriņa
Lelde Ceriņa Foto: publicitātes

Katrai ģimenei ir sava recepte, kā dzīvot, sasniegt mērķus un veidot ikdienu, esot viens otram līdzās un atbalstot. Jaunajā raidījumā “Ģimenes recepte” Lelde Ceriņa dosies ciemos pie Latvijā zināmām personībām, lai kopā ar viņu ģimenēm pavadītu jauku, sarunām un gardām brokastīm piepildītu laiku, atklājot dažādus ģimeņu stāstus.

Tiks klāts brokastu galds, gatavots ēdiens, taču visam pamatā būs sirsnīgas, patiesas un atklātas sarunas par to slavenību dzīves daļu, kura bieži ir citiem neredzama, – par ģimeni, par izmaiņām dzīvē, kad parādās bērni, attiecībām, hobijiem, kā arī laika plānošanu darbiem un atpūtai. Katra raidījuma noslēgumā ģimene kopā veiks kādu labu darbu. To katra ģimene izvēlēsies, vadoties pēc savām vērtībām – ar mērķi radīt pozitīvu ietekmi uz vidi vai cilvēkiem apkārt.

“Mūsu katra dzīves uzskatus, izvēles un sajūtas lielā mērā ietekmē mūsu tuvākie cilvēki, tāpēc nekautrējos uzskatīt, ka ģimene ir svarīgākais kodols, par kuru rūpēties un lolot! Dodoties pie sabiedrībā atpazīstamām ģimenēm, ļaušu skatītājiem iepazīt pavisam atšķirīgas kopābūšanas receptes. Mani pašu iedvesmo citu pieredze, izdošanās stāsti un tradīcijas, un esmu pārliecināta, ka arī skatītāji savos TV ekrānos varēs saņemt neviltota prieka šķipsniņu,” teic raidījuma vadītāja Lelde Ceriņa.

Savas ģimenes stāstus atklās kopumā 10 Latvijā atpazīstamas un iemīļotas personības – TV seja un radio balss Māris Grigalis, aktieris Edgars Pujāts, dekoratore un vides stiliste Baiba Prindule-Rence, kā arī citi zināmi dažādu profesiju un jomu pārstāvji.

Skaties jauno ģimenēm veltīto raidījumu “Ģimenes recepte” no 24. septembra svētdienu rītos plkst. 9.25 kanālā TV3.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu