Sestdienas horoskops: 9. septembris

Foto: panophotograph/Shutterstock

Horoskops sestdienai, 9. septembrim.

AUNS

Laba diena mājas darbiem un sevis lutināšanai. Iegādājies kādu dizaina priekšmetu, atjauno garderobi, apmeklē frizieri. Vakarā satiecies ar draugiem, aizej uz krodziņu vai izklaides pasākumu.

VĒRSIS

Svarīga privātā dzīve. Ir jātiek skaidrībā ar sevi, vēlmēm un attieksmi. Vajag kādas pārmaiņas pozitīvā virzienā. Ielūdz mīļoto cilvēku romantiskās vakariņās.

DVĪŅI

Šodien ballīšu diena, bet nevajadzētu nodoties pārliekai bohēmai. Turklāt seko līdzi naudas lietām, ir riski iztērēties vairāk nekā vajadzētu. Labāk iegādāties ko noderīgu mājām.

VĒZIS

Šodien filozofiskas pārdomas par dzīvi. Turies tālāk no cilvēkiem, kas mūždien neapmierināti. Iespējams, risināmi kādi attiecību jautājumi. Svarīga sapratne un stiprā pleca sajūta līdzās.

LAUVA

Svarīga privātā dzīve. Mājās daudz saimniecības darbu un aktīva komunikācija ar radiņiem. Pašā sirds stūrītī paslēptas siltas jūtas, ar kurām vajag dalīties.

JAUNAVA

Sirdslietu jomā iespējamas pozitīvas pārmaiņas. Pāriem – sirsnīgāka kopā būšana, brīvajiem ļaudīm iepazīšanās. Patīkami pavadīsi laiku un diena būs izdevusies.

SVARI

Privātajā dzīvē siltas jūtas saviļņos dvēseli. Neslēp tās un paej solīti pretī laimei. Sarīko romantisku pasākumu. Ja ir ģimene, tad prieku sagādās kopīgs izbrauciens.

SKORPIONS

Var nākties risināt nopietnus jautājumus privātajā dzīvē. Izrunājies par to, kas uz sirds. Vakarā prieku sagādās ballīte ar draugiem un neliela bohēma ar intelektuālām sarunām.

STRĒLNIEKS

Svarīga emocionālā saskaņa un sapratne ģimenē. Vari ieplānot izbraucienu ar interesantu objektu apmeklēšanu. Ja sirds brīva, tajā var pamosties romantiskas noskaņas.

MEŽĀZIS

Ieklausies tuvo cilvēku domās un respektē viņu vēlmes. Pretējā gadījumā var izcelties sadzīviski strīdiņi, bet patiesībā tu kopā ar savējiem vēlēsies baudīt mājas mieru. Brīvajiem ļaudīm iespējama intriģējoša tikšanās.

ŪDENSVĪRS

Ieplāno saimnieciskos darbus, kas nevaļas dēļ iekavējušies. Iesaisti ģimeni, bet, kad viss apdarīts, pagatavo gardu maltīti un ielūdz ciemos arī tuvākus un tālākus radus un draugus.

ZIVIS

Atpūtas un izklaižu diena. Pēc sparīgās darba nedēļas esi to godam nopelnījis. Izejot sabiedrībā, par piekrišanas trūkumu nevarēsi sūdzēties. Kāda tikšanās var radīt kaislību bangas.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu