Pagājuši trīs gadi kopš Rebenoka slepkavības. Policija nesniedz plašākus komentārus

LETA
Pāvels Rebenoks
Pāvels Rebenoks Foto: Zane Bitere/LETA

Tūliņ apritēs trīs gadi kopš advokāta Pāvela Rebenoka slepkavības. Policija plašākus komentārus par izmeklēšanas rezultātiem nesniedz.

"Turpinās izmeklēšana, un šobrīd plašākus komentārus nevaram sniegt," norādīja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Policija neatklāja, kādas patlaban tiek izmeklētas versijas, vai ir noskaidroti iespējamie uzbrucēji, vai tiek gaidītas atbildes uz tiesiskās palīdzības lūgumiem no ārvalstīm.

Gadu pēc slepkavības policijā aģentūrai LETA norādīja, ka policija izmeklē divas nozieguma versijas - tiek pieļauts gan tas, ka slepkavība varētu būt pastrādāta saistībā ar laupīšanu, gan arī tas, ka brutālais noziegums saistīts ar Rebenoka profesionālo darbību.

Tobrīd krimināllietā līdz šim ir aptaujātas un nopratinātas vairāk nekā 300 personas.

Jau ziņots, Rebenoks tika noslepkavots naktī uz 2020.gada 20.septembri, kad viņš uzturējās savā dzīvesvietā - privātmājā Langstiņos. Uzbrukuma laikā tika ievainots viņa partneris Ingus Balandins.

Policija informēja, ka trīs maskās tērpti noziedznieki advokāta Rebenoka mājā iebrukuši, uzlaužot durvis, un savus upurus tie situši ar rokām, kājām un turpat atrastiem dēļiem, bet no notikuma vietas aiznesuši līdzi dārgus rokaspulksteņus un juvelierizstrādājumus.

Laupītāji upurus pārsteiguši, nezvanot pie durvīm, bet ielaužoties no pagalma puses. Policija notikuma vietā ieradusies pēc tam, kad noziegumā cietušais Balandins vērsies pēc palīdzības pie kaimiņiem, jo viņam pašam telefons ticis atņemts.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu