FOTO ⟩ Kāzās Irākā izcēlies ugunsgrēks. Dzīvību zaudējuši vismaz 100 cilvēki

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Reuters/ScanPix

Irākas ziemeļu pilsētā Hamdanijā kāzu laikā izcēlās ugunsgrēks, kurā gājuši bojā vismaz 100 cilvēki, bet ievainoti vairāk nekā 150, trešdienas rītā vēstīja valsts mediji un veselības iestāžu amatpersonas.

Nainavas provinces veselības iestādes "ir saskaitījušas 100 mirušos un vairāk nekā 150 ievainotos ugunsgrēkā laulību zālē Hamdanijā," ziņoja oficiālā Irākas ziņu aģentūra INA. Provizorisko upuru un cietušo skaitu apstiprināja Irākas Veselības ministrijas pārstāvis.

Foto: Ugunsgrēks Irākā

Hamdanija ir pārsvarā kristiešu apdzīvota pilsēta uz austrumiem no Mosulas.

Civilās aizsardzības iestāžu paziņojumā bija pieminēts, ka laulību zālē atradās paneļi, kas bija "ugunsnedroši un pretrunā drošības standartiem".

"Ugunsgrēks izraisīja dažu griestu daļu nogāšanos, jo tur bija izmantoti ugunsnedroši, lēti būvmateriāli," teikts paziņojumā. "Provizoriska informācija liecina, ka kāzu laikā tika lietota pirotehnika, kas izraisīja ugunsgrēku zālē."

Irākas būvniecības un transporta nozarēs bieži netiek ievēroti drošības standarti. Valstī, kuras infrastruktūra ir nolaistā stāvoklī pēc ilgstošiem bruņotiem konfliktiem, bieži notiek ugunsgrēki un avārijas ar cilvēku upuriem.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu