Gražulis tiek pie astoņiem punktiem Trento vienības uzvarā Itālijas sērijas mačā

Latvijas basketbolists Andrejs Gražulis
Latvijas basketbolists Andrejs Gražulis Foto: Aquila Basket Trento (Facebook)

Latvijas basketbolists Andrejs Gražulis svētdien Itālijas A sērijas spēlē izcēlās ar astoņiem punktiem un palīdzēja Trento "Aquila" izcīnīt panākumu.

Trento komanda izbraukumā ar rezultātu 78:73 (25:14, 12:28, 25:20, 16:11) uzvarēja "Pistoia".

Gražulis spēlēja 27 minūtes, kuru laikā grozā meta vienu no diviem divu punktu metieniem un divus no sešiem tālmetieniem. Viņa kontā arī divas atlēkušās bumbas, divas kļūdas, trīs personīgās piezīmes, trīs izprovocēti sodi, viena rezultatīva piespēle, +/- rādītājs +5 un efektivitātes koeficients četri.

Viesu rindās rezultatīvākie ar 15 punktiem bija Kamars Boldvins un Prentiss Habss, kamēr Pistoijas komandu no zaudējuma neglāba Peitona Terela Vilisa 21 gūtais punkts.

Citā mačā Artūra Strautiņa Tortonas "Derthona" savā laukumā ar rezultātu 69:68 (16:17, 21:20, 18:13, 14:18) pārspēja Brindizi "Happy Casa".

Strautiņš 12 minūtēs realizēja divus soda metienus un tika pie diviem punktiem, kā arī pievienoja četras atlēkušās bumbas, vienu pārtvertu piespēli, divas piezīmes, divus izprovocētus sodus, sakrāja +/- rādītāju -7 un noslēdza maču ar efektivitātes koeficientu pieci.

Vēl Lukas Banki vadītā Boloņas "Virtus" mājās ar rezultātu 115:84 (33:22, 25:17, 23:28, 34:17) guva panākumu Varēzes "Openjobmetis".

Boloņas un Trento komandas sākušas sezonu ar divām uzvarām, kamēr Tortonas vienība divās spēlēs izcīnījusi vienu panākumu.

Pagājušajā sezonā par Itālijas čempioni kļuva Milānas "EA7 Emporio Armani Olimpia", kas finālsērijā ar 4-3 pārspēja Boloņas "Virtus".