Svētdiena būs lietaina, vietām iespējams pērkona negaiss

LETA
Lietusgāzes Rīgā laikā kad izsludināts oranžās pakāpes brīdinājums saistībā ar negaisu un stiprām vēja brāzmām
Lietusgāzes Rīgā laikā kad izsludināts oranžās pakāpes brīdinājums saistībā ar negaisu un stiprām vēja brāzmām Foto: Lita Millere/LETA

Svētdien, 15.oktobrī, Latvijā vietām gaidāms stiprs lietus, kā arī ir iespējams pērkona negaiss, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Naktī uz svētdienu būs mainīgs mākoņu daudzums, kā arī daudzviet gaidāms lietus. Naktī pūtīs mērens līdz mēreni stiprs dienvidrietumu, rietumu vējš, kas brāzmās sasniegs 15-18 metrus sekundē, bet piekrastē - līdz 20-24 metriem sekundē. Gaiss atdzisīs līdz +7…+12 grādiem.

Rīgā naktī mākoņu daudzums būs mainīgs, bet būtiski nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs mērens līdz mēreni stiprs dienvidrietumu, rietumu vējš, brāzmās sasniedzot līdz 15-17 metriem sekundē. Gaisa temperatūra pazemināsies līdz apmēram +10 grādiem.

Savukārt svētdien, 15.oktobrī, dienā mākoņi mīsies ar sauli, palaikam gaidāms lietus, tostarp vietām līs stipri, kā arī ir iespējams pērkona negaiss.

Svētdien pūtīs mērens līdz mēreni stiprs dienvidrietumu, rietumu vējš, kas brāzmās sasniegs 15-18 metrus sekundē, vienlaikus piekrastē vējš brāzmās sasniegs 20-24 metrus sekundē, bet jūras piekrastē vējš brāzmās var sasniegt arī 25 metrus sekundē. Maksimālā gaisa temperatūra būs +8…+12 grādu robežās.

Rīgā dienā sauli brīžiem aizklās mākoņi un palaikam uzlīs. Pūtīs mērens līdz mēreni stiprs dienvidrietumu, rietumu vējš, kas brāzmās sasniegs 15-17 metrus sekundē. Maksimālā gaisa temperatūra būs ap +10 grādiem.

Uz augšu