Aizvadīta, iespējams, gada pēdējā pazudušās Annas meklēšanas operācija

Apollo.lv
Anna Jansone.
Anna Jansone. Foto: TontonsB/"X"

"Šodien nobridām, iespējams, šīgada pēdējo meklēšanu tai mežā," savā "X" (iepriekš – "Twitter") ziņo pazudušās Annas Jansones vīrs. Anna ir pazudusi jau kopš 2. novembra.

Meklēšanu sāk apgrūtināt laikapstākļi.

"Kamēr sniega sega nekusīs, meklēt mežā vairs nav jēgas — katrā kvadrātmetrā jābīda sniegs, lai ko redzētu. Un arī tad nav droši, ka pamanīts ir viss."

Sievietes meklēšana aktīvi noris jau kopš pazušanas izziņošanas.

Saistībā ar bezvēsts prombūtnē esošās 1989. gadā dzimušās Annas Jansones pazušanu Valsts policija aicina iedzīvotājus, kuri dodas uz meža masīvu Jelgavas novadā, Valgundes pagastā, Lielā Ķemeru tīreļa purva apkaimē (pie šosejas P101, starp Liepājas šoseju un Ventspils šoseju), pievērst uzmanību, vai šajā vietā neatrodas viena litra tilpuma antifrīza pudeles baltā krāsā.

Foto: Pazudušās Annas meklēšana

Noskaidrots, ka pirms pazušanas Anna Jansone šādu pudeli iegādājusies, un iespējams, ka tā bijusi viņai līdzi.

Video: Pazudušās Annas meklēšana

Gadījumā, ja šādas pudeles minētajā apvidū tiek manītas, Valsts policija aicina zvanīt pa tālruņa numuru 67086785 vai 110, un sūtīt fotogrāfijas ar koordinātēm uz e-pastu: meklesana@riga.vp.gov.lv.

Annas vīrs Juris savā "X" (iepriekš–"Twitter") kontā aicina ziņot arī gadījumā, ka antifrīza pudeles redzētas iepriekš un ne tikai Lielā Ķemeru tīreļa apkaimē.

Video: Pazudušās Annas meklēšana

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu