FOTO ⟩ Pamatīgas kupenas un haoss uz ceļiem. Anglijas ziemeļus paralizē spēcīga snigšana

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: AP/Scanpix

Anglijas ziemeļos spēcīga snigšana nedēļas nogalē izraisījusi haosu satiksmē un atstājusi bez elektroapgādes simtiem mājsaimniecību, un meteorologi brīdina, ka šodien visā reģionā uz ceļiem iespējams apledojums.

Meteoroloģijas dienests ir izdevis dzelteno brīdinājumu par apledojumu lielā daļā Anglijas ziemeļu. Citviet Anglijā, Velsā un Skotijas austrumos izsludināti brīdinājumi par spēcīgu snigšanu. Autovadītājiem ieteikts šodien būt sevišķi uzmanīgiem.

Sestdienas naktī gaisa temperatūra Skotijas ziemeļos noslīdēja līdz mīnus 12,5 grādiem pēc Celsija, kas ir lielākais aukstums kopš pagājušās ziemas.

Kambrijā sestdienas vakarā snigšanas dēļ bez elektroapgādes palika aptuveni 7000 mājsaimniecību un uzņēmumu un ceļi kļuva neizbraucami. Autovadītāji bija spiesti pamest savas automašīnas un meklēt kādu siltāku vietu, kur patverties naktī. Cilvēki tika izmitināti skolās, baznīcās un citās sabiedriskās ēkās.

Meteorologs Toms Morgans lēš, ka Kambrijas dienvidos uzsniga 20 līdz 30 cm sniega, taču brīdināja, ka tie nav oficiāli mērījumi.

Spēcīga snigšana nedēļas nogalē apgrūtināja satiksmi arī Vācijā, Austrija, Čehijā un citur Eiropā.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu