VIDEO ⟩ "Singapūras satīnam" "Olas" "atņem" "Zelta mikrofons" nomināciju. Mūziķi amizanti reaģē uz izmaiņām

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Jānis Krīvēns/Facebook, Edijs Pālens/LETA, Apollo.lv kolāža

Aizvadītajā nedēļā tika izziņots "Zelta mikrofons" nominantu saraksts, taču dienu vēlāk tas tika mainīts. Grupai "Singapūras satīns" nominācijā "Straumētākais ieraksts ar "Elektrum" viena vieta tika atņemta un piešķirta hiphopa apvienībai "Olas". Mūziķi amizanti izvēlējušies šo situāciju "nolīdzināt".

Jau ziņots, ka "Olas" dalībnieks Žanis Pavlovskis publiski cēla pretenzijas pret "Zelta mikrofonu", jo viņu dziesma sākotnēji netika nominēta kategorijā "Gada straumētākā dziesma".

Pēc tam "Zelta mikrofons" izplatīja paziņojumu, kur lēma piešķirt nomināciju dziesmai "Dzīvot kaifs".

Nominācijai "Straumētākais ieraksts ar "Elektrum"" nominēts hiphopa mākslinieks "Gacho" ar ierakstu "25", Patrisha un Fiņķis ar ierakstu "Raķešu zinātne", grupa "Singapūras satīns" ar ierakstu "Degviela", grupa "Sudden Lights" ar ierakstu "Aijā", kā arī apvienības "Olas" dziesma "Dzīvot Kaifs".

Nominācijai tālāk netiek virzīts "Singapūras satīns" darbs "Labvakar", kā sākotnēji tika ziņots. 

Abas apvienības savos sociālajos tīklos reaģējušas uz notikušo un dalījušās ar video.

"Lai neveidotos spekulācijas un pārpratumi, tad paši veidojam savu naratīvu, pirms mūsu vietā to sāk darīt dzeltenā prese. Filtrējiet informāciju un tiekamies koncertos!" raksta mūziķi.

Video dzirdams, kā grupas "Singapūras satīns" dalībnieks Jānis Krīvēns (Krivenchy) zvana "Olas" dalībniekam Pavlovskim un vaicā, kāpēc viņi šādi rīkojās.

Abi gan beigās par situāciju pasmejas un vēl pareklamē viens otra koncertu.

Uzmanību! Video izskan necenzēta leksika!

Atgādinām, ka šogad "Zelta Mikrofonam '24" vērtēšanai iesniegti kopskaitā 478 pieteikumi - 163 (pērn 156) albumi, 134 (pērn 111) dziesmas, 120 (pērn 111) videoklipi, 46 (pērn 45) debitanti un 15 (pērn 7) koncertieraksti video formātā. “Zelta Mikrofons '24” sastāv no 21 nominācijas: to veido albumu žanriskais iedalījums atsevišķas kategorijas, tajā skaitā gada dziesma, videoklips, debija, radio hits, straumētākais ieraksts ar Elektrum un Elvi gada dziesma, un citas.

Visvairāk nomināciju - piecas - saņēmuši Fiņķis un Patrisha par dziesmu "Raķešu zinātne": gada dziesma, radio hits, videoklips, straumētākais ieraksts ar Elektrum un Elvi dziesma. Četras nominācijas ieguvušas grupas "Astro'n'out" un "Singapūras Satīns", bet pa trim nominācijām ir "Sudden Lights", "Instrumenti" un Donam.

Šogad balvu par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā saņems grupa "Credo". Savukārt, nomināciju "Gada albums" noteiks žūrijas balsojums pēc visu nominantu uzzināšanas.

"Zelta mikrofona" ceremonija notiks 8. martā "ATTA Centre".

Foto: "Zelta Mikrofons '24" nominantu paziņošana

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu