Situācija frontē ir sarežģīta un saspringta, atzīst Sirskis (2)

LETA
Ukrainas armijas jaunais virspavēlnieks Oleksandrs Sirskis.
Ukrainas armijas jaunais virspavēlnieks Oleksandrs Sirskis. Foto: Reuters/ScanPix

Situācija frontē ir sarežģīta un saspringta, pēc frontes Avdijivkas un Kupjanskas virzienu apmeklēšanas atzina Ukrainas armijas jaunais virspavēlnieks Oleksandrs Sirskis.

"Kopā ar aizsardzības ministru Rustemu Umerovu bijām darba vizītē armijas daļās un vienībās, kas notur aizsardzību Avdijivkas un Kupjanskas virzienos," platformā "Telegram" pavēstīja virspavēlnieks.

"Operatīvā situācija ir ārkārtīgi sarežģīta un saspringta. Krievu okupanti turpina vairot savus pūliņus, un viņiem ir pārsvars karavīru skaita ziņā. Viņi nerēķinās ar zaudējumiem un turpina pielietot "gaļas triecienu" taktiku," skaidroja Sirskis.

Kā norādīja virspavēlnieks, viņš un Umerovs uzklausījuši brigāžu, taktisko grupu un grupējumu komandierus, kas "veic aizsardzības pasākumus ārkārtīgi sarežģītos apstākļos", kopā izanalizējuši esošos resursus un aizstāvju vajadzības.

"Atbilstoši darba rezultātiem pieņēmām vairākus svarīgus lēmumus, kas vērsti uz mūsu armijas daļu kaujas iespēju stiprināšanu un ienaidnieka darbību novēršanu," norādīja Sirskis.

"Mēs darām visu iespējamo, lai nepieļautu ienaidnieka iekļūšanu dziļi mūsu teritorijā un noturētu ieņemtās pozīcijas," uzsvēra virspavēlnieks.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu