Aparjodei piektā vieta otrajās Sprinta kausa sacensībās

Latvijas kamaniņu braucēja Kendija Aparjode
Latvijas kamaniņu braucēja Kendija Aparjode Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas kamaniņu braucēja Kendija Aparjode svētdien Oberhofā sezonas otrajās Sprinta kausa sacensībās izcīnīja piekto vietu.

Visātrāk sprinta nogriezni veica vāciete Jūlija Taubica, kura finišēja 25,864 sekundēs. Otrajā vietā, zaudējot 0,094 sekundes, viņai sekoja šveiciete Natalī Māga, bet uzvarētājas tautiete Anna Berreitere piekāpās 0,150 sekundes un noslēdza labāko trijnieku.

Aparjode finišā bija par 0,228 sekundēm lēnāka nekā uzvarētāja un sasniedza labāko rezultātu starp Latvijas sportistēm.

Vēl Elīna Ieva Vītola zaudēja 0,302 sekundes un ierindojās trešajā pozīcijā, kamēr Sigita Bērziņa atpalika 0,456 sekundes un noslēdza sacensības pēdējā vietā 15 sportistu konkurencē.

Jau ziņots, ka sieviešu divnieku sacensībās Anda Upīte/Kitija Bogdanova ieņēma sesto vietu, kamēr starp vīriešu divniekiem Mārtiņš Bots/Roberts Plūme ierindojās septītajā pozīcijā, bet Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts finišēja devītajā vietā.

Vēl vīriešu vieninieku sacensībās Kristers Aparjods izcīnīja septīto vietu, un Gints Bērziņš ieņēma dalītu 11.vietu 15 sportistu konkurencē.

Šosezon kopā paredzētas trīs Sprinta kausa sacensības, no kurām pēdējās norisināsies Siguldā.

Sezonas pēdējie divi Pasaules kausa posmi februāra beigās un marta sākumā notiks Siguldā.