VIDEO ⟩ Publika kā robotiņi – par interneta hitu kļuvusi Ziemeļkorejas diktatora ierašanās uz volejbola spēli (2)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Kims Čenuns
Kims Čenuns Foto: AP/Scanpix

Internetā plašu popularitāti guvis video, kurā uz Ziemeļkorejas diktatora Kima Čenuna ierašanos volejbola mačā vietējā publika reaģē gluži kā ieprogrammēti roboti.

Pirms nepilna mēneša sociālajos tīklos nonāca video, kurā redzams, kā Čenuns skatās volejbola spēli. Par video autentiskumu radās daudz jautājumu.

Čenuns kopā ar meitu Kimu Džue apmeklēja volejbola maču. Video sociālajā tīklā "X" publicēja "Historic Vids". Volejbola spēlē tikās komandas, kas bija tērptas sarkanās un zilās formās, un tribīnes bija pilnas ar Ziemeļkorejas militārpersonām.

Brīdī, kad Ziemeļkorejas diktators ieradās zālē, skatītāji sāka lēkāt kā roboti. Klātesošie Čenunam aplaudēja. To darīja arī visi laukumā esošie spēlētāji. Video beigās redzams, ka, Čenunam pametot arēnu, spēle tika apturēta, lai viņu vēlreiz pavadītu ar aplausiem.

Lai arī sākotnēji tika apšaubīts video autentiskums, faktu pārbaudes vietne "Snopes" apstiprināja tā īstumu. Šo video fragmentu pirmo reizi pārraidīja pagājušā gada 29. augustā Ziemeļkorejas valsts televīzijā. Runā, ka volejbola mačā tikušās Jūras spēku un Gaisa spēku komandas.

Video jau noskatīts vairāk nekā 47 miljonus reižu. 

Komentāri (2)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu