Jonass ierindojas ceturtais Argentīnas MXGP posmā

LETA
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass Foto: Bavo Swijgers (@shotbybavo)

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien Argentīnā pasaules motokrosa čempionāta pirmajā posmā MXGP klasē otrajā braucienā ierindojās ceturtajā pozīcijā un divu braucienu summā izcīnīja arī ceturto vietu.

"Standing Construct Honda" braucējs Jonass sestdien kvalifikācijā ierindojās trešajā pozīcijā un svētdien pirmajā braucienā finišēja arī trešajā vietā.

Otrajā braucienā pirmais finišu sasniedza slovēnis Tims Gajsers ("Honda"), kurš par 10,489 sekundēm apsteidza spāni Horhi Prado ("GasGas"), bet labāko trijnieku, zaudējot 20,185 sekundes, noslēdza francūzis Romēns Fevrs ("Kawasaki").

Jonass otrajā braucienā jau īsi pēc starta atradās ceturtajā pozīcijā, kuru saglabāja līdz pat brauciena beigām. No trešās vietas īpašnieka Jonass atpalika nedaudz vairāk par trīs sekundēm.

Divu braucienu summā pirmajā sezonas posmā uzvaru ar 47 punktiem svinēja Prado, otro vietu ar 42 punktiem ieņēma Fevrs, bet trešajā pozīcijā ar 31 punktu posmu noslēdza Gajsers, kuram ar 38 punktiem sekoja Jonass.

Šosezon paredzēti 20 pasaules čempionāta posmi. 8. un 9.jūnijā Ķegumā norisināsies devītais pasaules čempionāta posms.

Iepriekšējā sezonā kopvērtējumā uzvarēja Prado, aiz sevis atstājot Fevru un šveicieti Žeremī Sīveru, bet Jonass ar vairākiem savainojumiem ierindojās 19.vietā.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu