FOTO ⟩ Šovā "Balss maskā" atmasko Burvi

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Kristaps Liepa/TV3

Svētdienas vakarā, Pirmo Lieldienu izskaņā, lielajā minēšanas šovā "Balss maskā" ar košiem priekšnesumiem pārsteidza četras maskas – Slaims, Burvis, Sirds un Lapsa. Dalībnieki šajā nedēļā izpildīja hītus, kuriem var dziedāt līdzi visi!

Vakara laikā šova detektīvi – Samanta Tīna, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Baiba Sipeniece-Gavare un Mārtiņš Spuris centās atmaskot dalībniekus, izmantojot sagatavotos pavedienus.

Tāpat kā iepriekšējās sezonās, arī šajā ir nemainīga kārtība – skatītāji klātienē lemj, kuri dalībnieki stāsies uz izbalsošanas svītras, bet to, kuram nāksies izstāties no turpmākās sacensības un būs jāņem maska nost, lemj šova detektīvi.

Šajā nedēļā uz izbalsošanas strīpas stājās Sirds un Burvis. Detektīvi lēma, ka maska jānoņem Burvim.

Atklājās, ka zem Burvja maskas slēpās horeogrāfs Agris Daņiļevičs

Šajā raidījumā uzstājās arī īpašais viesis – šoreiz tas bija lunkanais Astoņkājis.

Astoņkājis detektīvus šajā vakarā iepriecināja ar grupas "Eolika" dziesmu "Lielā zive". Šova detektīvi pēc priekšnesuma bija ļoti samulsuši, jo dziesma ir gana vienkārša, lai to varētu nodziedāt jebkurš, taču tas, kā Astoņkājis dziesmu izpildīja, lika viņiem aizdomāties, ka zem maskas varbūt slēpjas pati Olga Rajecka.

Drīz vien tapa zināms, ka zem Astoņkāja maskas slēpās žurnāliste Inga Spriņģe.

Foto: "Balss maskā" sestais raidījums

"Apollo.lv" jau ziņoja, ka līdz šim atklātas jau piecas maskas – pirmajā raidījumā atmaskoja Virtuli, zem kura slēpās dīdžejs un pasākumu vadītājs Magnuss Eriņš, otrajā raidījumā tika atmaskots Fēnikss, zem kura slēpās modele, TV un radio personība Māra Sleja, trešajā raidījumā atmaskoja Mutantu, un zem Mutanta maskas slēpās hokejists Jēkabs Rēdlihs, savukārt ceturtajā raidījumā tika atmaskots Sams, zem kura slēpās šovmenis Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens, piektajā raidījumā zem atklājās, ka zem Bebra maskas slēpās pasākumu vadītājs Arvis Zēmanis.

Uzzini interesantākos faktus par šovu, lasot zemāk!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu