Trešdien visā Latvijā gaidāmi nokrišņi. Rīgā arī slapjš sniegs un putenis

LETA
Lietus lāses forsītijas ziedos.
Lietus lāses forsītijas ziedos. Foto: Andrejs Baburovs/LETA

Naktī uz 3. aprīli Latvijas austrumu daļā, galvenokārt Latgalē, iespējams pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.

Lietus un negaisa mākoņi virzīsies no dienvidiem uz ziemeļiem. Vietām gaidāmas stipras lietusgāzes, lokāli iespējama arī liela krusa un postošas vēja brāzmas.

Stiprs lietus un sniegs vietām valsts austrumu pusē gaidāms arī trešdien no rīta un dienā. Diennakts kopējais nokrišņu daudzums dažviet var pārsniegt 30 milimetrus, kas atbilst mēneša normai.

Trešdien nokrišņi gaidāmi visā Latvijā, bet rietumos to būs krietni mazāk nekā austrumos. Lietus pāries sniegā, gaidāms arī putenis. Pēcpusdienā vietām valstī, vakarā jau daudzviet veidosies sniega kārta, autoceļi kļūs slideni.

Gaisa temperatūra ievērojami pazemināsies, trešdienas pēcpusdienā tā būs -1..+4 grādi. Gaidāmas rietumu un ziemeļu vēja brāzmas līdz 10-15 metriem sekundē, vietām piekrastē - līdz 20 metriem sekundē. Gaisa kvalitāte kļūs laba.

Rīgā tuvākajā diennaktī dažbrīd gaidāms lietus, dienā tas pāries slapjā sniegā un putenī. Vējš iegriezīsies no ziemeļiem, ziemeļrietumiem, dienas otrajā pusē gaidāmas brāzmas līdz 18 metriem sekundē, gaisa temperatūra noslīdēs līdz +1 grādam.

Uz augšu