Rīgas iedzīvotājiem rīkos semināru ciklu par civilās aizsardzības ieteikumiem "X stundā"

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Bumbu patvertne. Ilustratīvs attēls
Bumbu patvertne. Ilustratīvs attēls Foto: Pixabay

Rīgas dome rīkos iedzīvotāju informēšanas kampaņa un astoņu semināru cikls par civilo aizsardzību, kas sāksies 10.aprīlī ar semināru "Vispārīgie ieteikumi iedzīvotājiem X stundā", aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Seminārs būs pirmais no astoņiem pašvaldības organizētajiem semināriem, kuros iedzīvotāji tiks informēti par Rīgas civilās aizsardzības plānu, evakuāciju, drošām patvēruma vietām, iesaisti valsts aizsardzībā un citiem svarīgiem personīgās aizsardzības jautājumiem.

Seminārs norisināsies no plkst.18 līdz 20 un tas būs skatāms tiešsaistē pašvaldības tīmekļvietnē "riga.lv" un pašvaldības "Facebook" kontā. Jautājumus ekspertiem varēs uzdod rīdzinieki, kuri seminārā piedalīsies klātienē Rīgas domes sēžu zālē.

Jau ziņots, ka Rīgas dome 27.martā pieņēma galvaspilsētas civilās aizsardzības plānu, kurā izstrādāti algoritmi un sniegti konkrēti padomi, kā rīkoties iedzīvotājiem dažādās krīzes situācijās, tostarp militāra apdraudējuma gadījumā.

Latvijas valsts un pašvaldību iestādes kopš Krievijas sāktā kara pret Ukrainu sākuma bieži ir saņēmušas sabiedrības pārmetumus par nepietiekamiem civilās aizsardzības plāniem apdraudējuma gadījumos.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu