VIDEO "Ko tu vispār šeit dari?" Vidzemes slimnīcā sieviete palīdzības vietā saņem pazemojumu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no 4.studijas sižeta

Rūjieniete Imanta vērsās Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā "4.studija", daloties ar pieredzēto Vidzemes slimnīcā un lūdzot skaidrot, vai mediķis drīkst izrādīt sliktu noskaņojumu un vai par pacientu apsaukāšanu pienākas sods.

Lieldienu laikā raidījuma "4.studija" skatītāja Imanta Dreimane nonāca Vidzemes slimnīcas uzņemšanas nodaļā ar spēcīgām vēdera sāpēm, taču mediķi izturējās tā, it kā viņa būtu simulante.

"Man sāka sāpēt vēders diezgan agri, ap trijiem. Tad līdz septiņiem es mocījos, un tad es nolēmu, ka varu aizbraukt pati uz slimnīcu. No rīta ap astoņiem es biju jau slimnīcā, un desmitos mani jau izrakstīja, un slēdziens bija, ka tas ir gastrīts," stāstīja Imanta.

Imantai izrakstīti medikamenti, un viņa mierīgu sirdi devusies mājās, turklāt cītīgi pildījusi mediķu rekomendācijas. Līdz sāpes atgriezušās ar dubultu spēku. Izsaukta ātrā palīdzība. Ceļā uz slimnīcu Imanta jau bija gatava tam, ka būs operācija, jo mediķu brigāde apgalvoja, ka viņai ir apendicīts.

Tomēr slimnīcas uzņemšanā attieksme bijusi pazemojoša.

"Pienāca pie manis māsiņa un teica: "Ko tu vispār šeit dari? Tu taču no rīta jau biji, mēs jau visus norādījumus tev devām, kas ir jādara," raidījumam stāsta Imanta.

Vidzemes slimnīcas pārstāve uzsvēra, ka slimnīcas uzņemšana strādā pastiprinātā režīmā, apkalpojot ļoti lielu pacientu skaitu. Vienlaikus viņa atzina, ka tas nav attaisnojums šādai neveiksmīgai komunikācijai.

Plašāk "4.studijas" sižetā:

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu