FOTO Šovā "Balss maskā" noskaidroti pusfinālisti

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: publicitātes

Lielais minēšanas šovs "Balss maskā" straujiem soļiem tuvojas noslēgumam. Svētdienas, 21. aprīļa vakarā, uzstājās Princese, Slaims, Lapsa, Planēta un Sirds. Šajā vakarā izšķīrās, kuri šova dalībnieki iekļuva šova pusfinālā. 

Vakara laikā šova detektīvi – Samanta Tīna, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Baiba Sipeniece-Gavare un Mārtiņš Spuris centās atmaskot dalībniekus, izmantojot sagatavotos pavedienus.

Tāpat kā iepriekšējās sezonās, arī šajā ir nemainīga kārtība – skatītāji klātienē lemj, kuri dalībnieki stāsies uz izbalsošanas svītras, bet to, kuram nāksies izstāties no turpmākās sacensības un būs jāņem maska nost, lemj šova detektīvi.

Šajā nedēļā uz izbalsošanas strīpas stājās Slaims un Planēta. Detektīvi lēma, ka maska jānoņem Planētai.

Atklājās, ka zem Planētas maskas slēpās TV raidījumu un pasākumu vadītājs Armands Simsons.

Foto: Šova "Balss maskā" devītais raidījums

Tas nozīmē, ka pusfinālā cīņu turpina Slaims, Lapsa, Princese un Sirds.

Šajā vakarā skatītājus un detektīvus priecēja arī noslēpumainais viesis – Melnais krauklis. Atklājās, ka zem Melnā kraukļa maskas slēpās šefpavārs Māris Jansons. 

"Apollo.lv" jau ziņoja, ka līdz šim atklātas jau astoņas maskas – pirmajā raidījumā atmaskoja Virtuli, zem kura slēpās dīdžejs un pasākumu vadītājs Magnuss Eriņš, otrajā raidījumā tika atmaskots Fēnikss, zem kura slēpās modele, TV un radio personība Māra Sleja, trešajā raidījumā atmaskoja Mutantu, un zem Mutanta maskas slēpās hokejists Jēkabs Rēdlihs, savukārt ceturtajā raidījumā tika atmaskots Sams, zem kura slēpās šovmenis Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens, piektajā raidījumā zem atklājās, ka zem Bebra maskas slēpās pasākumu vadītājs Arvis Zēmanis, sestajā raidījumā tika atmaskots Burvis, un zem tās slēpās horeogrāfs Agris Daņiļevičs, septītajā raidījumā tika atmaskots Papagailis. Atklājās, ka zem Papagaiļa maskas slēpās mediķe un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore Liene Cipule. Astotajā raidījumā tika atmaskots Kokteilis, un zem tās bija paslēpusies aktrise Karīna Tatarinova.

Atgādinām, ka dalībnieki cīnās par balvu – 5000 eiro, ko ziedot sevis izvēlētam labdarības mērķim.

Uzzini interesantākos faktus par šovu, lasot zemāk!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu