Uz Rīgas apvedceļa notikusi vairāku auto sadursme. Veidojas sastrēgums

Papildināts 19:04, 17. maijs, 2024
Foto: @LVceli/"X"

Uz Rīgas apvedceļa Salaspils-Babīte pie Ķekavas (A4, 10. km) notikusi vairāku auto sadursme, platformā "X" raksta VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Satiksme organizēta pa vienu joslu; tā ir palēnināta un veidojas sastrēgums.

Autovadītāji aicināti braukt uzmanīgi.

Jau ziņots, ka aizvadītajā diennaktī valstī kopumā reģistrēti 149 ceļu satiksmes negadījumi, 24 no kuriem bijuši arī cietušie. Daļa no cietušajiem bija mazāk aizsargātie satiksmes dalībnieki - viens gājējs, pieci velosipēdisti un četri skrejriteņa vadītāji. Vairums jeb 22 negadījumi, kuros bijuši arī cietušie, notikuši Rīgā.

Tikmēr letāls ceļu satiksmes negadījums noticis vakar Rīgas reģionā pusdienlaikā. Policijā skaidro, ka bija saņēmusi izsaukumu uz avāriju, kur apgāzās transportlīdzeklis un bojā gāja tā vadītājs. LETA vakar ziņoja, ka ceturtdien ceļu satiksmes negadījumā militāro mācību laikā, gūstot ar dzīvību nesavienojamas traumas, miris Nacionālo bruņoto spēku karavīrs.

Par dažādiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem vakar noformēti 446 administratīvā pārkāpuma protokoli, kur katrs trešais saistīts ar pārāk ātru braukšanu.

Astoņos gadījumos šoferi sodīti par braukšanu alkohola ietekmē. Pieci no ceturtdien saķertajiem šoferiem bijuši tik lielā reibumā, ka tikuši ne vien pie kriminālatbildības, bet arī pienākuma atmaksāt transportlīdzekļa vērtību.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu