Mamčics: Droši vien, ka turnīrs neizdevās

Latvijas hokeja izlases spēlētājs Roberts Mamčics (nr.55) Pasaules hokeja čempionāta spēlē starp Latvijas un Francijas valstsvienībām ''Ostravar arēnā'' Ostravā.
Latvijas hokeja izlases spēlētājs Roberts Mamčics (nr.55) Pasaules hokeja čempionāta spēlē starp Latvijas un Francijas valstsvienībām ''Ostravar arēnā'' Ostravā. Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokejisti šajā pasaules čempionātā visi cīnījās kopā līdz maču pēdējām sekundēm, uzsvēra valstsvienības aizsargs Roberts Mamčics.

Latvijas vīriešu hokeja izlase otrdien pasaules čempionāta pēdējā, septītajā spēlē ar rezultātu 3:6 (0:2, 1:1, 2:3) piekāpās ASV un zaudēja cerības iekļūt ceturtdaļfinālā, meistarsacīkstes noslēdzot devītajā pozīcijā. Latvijas hokejisti mačā ar ASV uzvarot pamatlaikā, saglabātu cerības iekļūt ceturtdaļfinālā.

"Viņi izmantoja mūsu kļūdas, turpretī mēs neizmantojām viņu kļūdas," lakoniski par spēles ritējumu teica Mamčics.

Viņš šajā spēlē guva savus otros vārtus čempionātā un tika atzīts par labāko hokejistu valstsvienībā.

"Tā balva neko nedod. Spēle ir zaudēta un turnīrs noslēdzies. Es labāk uzvaru spēli un nedabūju to balvu. Noņemu cepuri visu čaļu priekšā - bija liels prieks ar viņiem spēlēt kopā," pauda aizsargs.

Neizkļūstot no apakšgrupas, Latvijas hokejistiem neizdosies atkārtot pērnā gada sasniegumu, kad tā izcīnīja bronzas medaļas.

"Droši vien, ka turnīrs neizdevās. Protams, ka visiem mērķis ir iekļūt izslēgšanas turnīrā un cīnīties par medaļām. Domāju, ka katru gadu nevaram cerēt uz medaļām. Mums arī bija jauna paaudze izlasē. Džeki deva enerģiju komandai un visi cīnījāmies kopā līdz pēdējai sekundei. Centāmies uzvarēt," stāstīja Mamčics.

Pasaules čempionāts Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā norisināsies līdz 26.maijam.

Video: Latvijas fani pasakās izlases hokejistiem

Video: Latvijas hokeja izlases labākie spēlētāji 2024. gada PČ 

Redaktors iesaka
Nepalaid garām