"Cik reizes esmu gājusi prom!" Olga Kambala kameru priekšā atklāti par sadzīvi ar vīru (3)

Apollo.lv
Foto: kasparskambala/Instagram

Pirmdien, 20. maijā, raidījumā "Kad viņas satiekas" viesojās Kambalu ģimene. Kaspars un Olga ne reizi vien lika mulst raidījuma vadītājām. Abi arī skaidrojās kameru priekšā, bet raidījuma izskaņā Kaspars pat piecēlās un aizgāja. 

Raidījumā Kambalu pāris dalījās ar dažādām situācijām no savas dzīves – Kaspars ne tikai publiski atzinās, ka ir alkoholiķis, bet arī stāstīja privātas ģimenes lietas.

Sarunas laikā abi arī sakašķējās. Olga vīram norādīja uz neskaidru izteikšanos: "Biš skaidrāk runā, Kaspar, var just, ka tu esi iedzēris."

Kaspars asi reaģēja, pasakot ēterā: "Man ir p**uj. Tu tagad filmēšanas laikā par to runāsi? Tu tiešām esi tik... smieklīga!" Kaspars atbildēja sievai.

"Es neesmu tik smieklīga, es redzu, ka tu jau saļimi! Nelamājies!" situāciju steidza apslāpēt Olga.

Pēc tam Kaspars piecēlās un pameta studiju.

Kamēr viņš bija prom, raidījuma vadītājas sacīja, ka viņām patīk Olgas attieksme un drosme šādās situācijās.

"Problēma ir [Kasparā]. Es kā vesels cilvēks uzskatu, ka viņš ir pacients. Protams, man vajadzēja iziet cauri histērijām, skandāliem, kaušanās... Cik reizes es esmu gājusi prom! Pēdējais bija oktobrī, kad dzīvojām Ankarā, tur bija foršs dzīvoklis. Mēs sastrīdējāmies tā, ka es biju gatava pirkt biļeti, braukt prom, šķirties. Viņš man atņēma pasi, telefonu un ieslēdza tajā dzīvoklī, un aizgāja prom, lai es nomierinos. (..)

Protams, mums ir visādi, bet nevajag liet eļļu ugunī," secina Olga, piebilstot, ka arī sievietes ļoti labi prot izprovocēt situāciju.

Olga raidījumā veltīja vīram arī labus vārdus, sakot, ka kā vīrs viņš esot ļoti labs.

Raidījuma izskaņā Kaspars gan atgriezās studijā.

Vairāk skaties 1188.lv!

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu