Svētdienas horoskops: 9. jūnijs

Foto: Vitalii Stock/Shutterstock

Horoskops svētdienai, 9. jūnijam.

AUNS

Gribēsies izbaudīt to sajūtu, kad vējš matos, bezgalīga brīvība un emocionālais pacēlums. Dodies garākā pastaigā dabā, izbrauc ar divriteni. Vai skuteri. Vai kabrioletu.

VĒRSIS

Tevi pavadīs cilvēku simpātijas, un kāda tikšanās dzīvē var ienest jaunas krāsas. Ja esi sirdī brīvs, saviesīgu aktivitāšu laikā iespējama iepazīšanas ar interesantu personību.

DVĪŅI

Saimniecisko darbu diena. Viss, ko būsi iecerējis paveikt, izdosies. Vakarā sazvanies ar mīļiem cilvēkiem, izrunājies par svarīgo. Jauki, kad līdzās ir tuvinieki, uz kuriem vienmēr var paļauties.

VĒZIS

Interesanta iepazīšanās. Abpusējas simpātijas var pāraugt attiecībās ar turpinājumu. Pāriem savukārt vajadzētu kaut kur kopā iziet. Pozitīvas emocijas un jaunas tēmas sarunām.

LAUVA

Jāsargās no konfliktiem un enerģijas tērēšanas tur, kur nav atdeves. Necīnies ar vējdzirnavām, diez vai uzvarēsi! Iekšējo pasauli sakārtot palīdzēs meditācijas.

JAUNAVA

Jebkāda aktīvā atpūta dos gan tīkamu nogurumu, gan jaunu enerģiju nākamajam darba cēlienam. Kādam jāgādā par saskaņu ar mīļoto, kādam dzīve var uzdāvāt aizraujošu tikšanos.

SVARI

Attiecību tēmā zvaigznes sola romantiskus un sirsnīgus brīžus. Pāriem vajadzētu kaut kur kopā iziet, atrast kopīgas intereses. Brīvajām sirdīm liktenīga tikšanās kādā pasākumā.

SKORPIONS

Laba diena mājas darbiem – sakārto, remontē, uzlabo un pamaini interjeru. Iesaisti darbos arī mājiniekus. Ja kāds nepiekrīt tavām idejām, neapvainojies, bet uzklausi.

STRĒLNIEKS

Ja jūti, ka kļūsti kašķīgs un vēlies, lai visi liek mieru, tad tā arī pasaki. Aizbrauc dabā, pievērsies mīļotam vaļaspriekam un dari lietas, kas vairo optimismu.

MEŽĀZIS

Vajag palutināt sevi un mīļoto cilvēku ar romantisku pasākumu kaut kur ārpus ierastās vides. Brīvajiem ļaudīm savukārt dzīvē var parādīties cilvēks, kam būs liela nozīme.

ŪDENSVĪRS

Tāda neparasta diena. Meklēsi dzīves gudrības filozofiskās mācībās. Ceļš dziļākās patiesības meklējumos nebūs vienkāršs, taču atziņas palīdzēs tikt galā visdažādākajās dzīves situācijās.

ZIVIS

Jāsargās no pārmērīgiem izdevumiem saistībā ar skaistām lietām un izklaidēm. Arī savus mīļos lutini ar mēru, jo sirds siltums nebūt nav mērāms dāvanu lielumā vai tēriņos par pasākumiem.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām