Interneta hits! Vējoņu pāris iemūžināts "skūpstu kamerā"

Apollo.lv
Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni Olimpiskās kvalifikācijas turnīra spēlē bakstebolā vīriešiem starp Latvijas un Gruzijas valstsvienībām "Arēnā Rīga".
Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni Olimpiskās kvalifikācijas turnīra spēlē bakstebolā vīriešiem starp Latvijas un Gruzijas valstsvienībām "Arēnā Rīga". Foto: Edijs Pālens/LETA

2. jūlijā Latvijas vīriešu basketbola izlase ar uzvaru sāka Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru, kuru klātienē vēroja arī eksprezidents, Latvijas Basketbola savienības (LBS) vadītājs Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu. 

Kā ierasts, sporta pasākumos neiztikt bez "Kiss Cam" jeb "skūpstu kameras", kas ir lielisks veids, kā sporta spēļu pārtraukuma laikā izklaidēt publiku. Tiek atrasts kāds pāris, un viņi tiek attēloti uz lielā arēnas "kuba". "Kiss Cam" noteikumi paredz, ka "kubā" redzamajiem cilvēkiem ir vienam otru jānoskūpsta.

Kā liecina kāda spēles apmeklētāja ieraksts vietnē "X" (Twitter), šim mirklim ļāvies arī Vējoņu pāris. 

Jau ziņots, ka Latvijas vīriešu basketbola izlase otrdien Rīgā ar uzvaru uzsāka Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru.

Latvija ar 83:55 (17:13, 28:11, 13:17, 25:14) pārspēja Gruziju.

Latvijas basketbolisti 3. jūlijā, plkst.19, otrā grupas spēlē tiksies ar Filipīnu komandu.

Foto: Olimpisko spēļu kvalifikācija basketbolā: Latvija - Gruzija

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu